Zapowiedziano Rush Tournament ZDZ Warszawa – międzyszkolny turniej CS:GO

Organizatorzy Rush Tournament ZDZ Warszawa zapowiedzieli trzecią już edycję swojej flagowej imprezy. Ponownie w stolicy Polski spotkają się szkolne drużyny, które jednocześnie będą rywalizować między sobą o tytuł tej najlepszej oraz promować zdrowe nawyki.

Za imprezę ponownie odpowiada Zakład Doskonalenia Zawodowego – Niepubliczne Technikum Usługowe, który na miejscu zgromadzi cztery ekipy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz kolejne cztery ze szkół średnich. Przez dwa dni mierzyć się one będą na serwerach Counter-Strike: Global Offensive, chociaż mecze te będą tylko jednym z elementów całej inicjatywy, gdyż jej celem jest również propagowanie esportu jako prawdziwej rywalizacji, którą cieszyć się można również w świcie rzeczywistym. Organizatorzy chcą w ten sposób pokazać, że elektroniczne zmagania to nie tylko siedzenie przed komputerem, ale również spotkania z ludźmi – zarówno tymi, których już znam, jak i tymi, których dopiero możemy poznać.

Całość odbędzie się 25 i 26 maja w Niepublicznym Technikum Usługowym Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie przy ul. Podwale 13. Wszyscy zainteresowani turniejem oraz zapisami na niego mogą znaleźć więcej informacji na oficjalnej stronie warszawskiego ZDZ oraz na profilu na Facebooku.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiP pewnie pokonuje Renegades na drodze do play-offów IEM Sydney, eUnited jedzie do domu

Zakończyliśmy pierwszy dzień zmagań na Intel Extreme Masters Sydney 2019. Do grona wyeliminowach zespołów dołączyło po nim eUnited, które uległo w mec...