STS
fot. StarLadder

Dziś rusza sprzedaż biletów na Majora CS:GO w Berlinie!

Tylko trzy miesiące dzielą nas od kolejnego turnieju Counter-Strike: Global Offensive rangi Major! Zmagania w ramach StarLadder Major Berlin 2019 rozpoczną sie 23 sierpnia, a bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży już dziś o 18:00. Zmagania w Niemczech będą dostępne dla kibiców wyłącznie na ostatnim etapie, czyli podczas play-offów. Organizatorzy wydarzenia nie zdecydowali się […]

Tylko trzy miesiące dzielą nas od kolejnego turnieju Counter-Strike: Global Offensive rangi Major! Zmagania w ramach StarLadder Major Berlin 2019 rozpoczną sie 23 sierpnia, a bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży już dziś o 18:00.

Zmagania w Niemczech będą dostępne dla kibiców wyłącznie na ostatnim etapie, czyli podczas play-offów. Organizatorzy wydarzenia nie zdecydowali się na przeprowadzenie spotkań w Legends Stage z udziałem publiczności, jak miało to miejsce w Katowicach podczas tegorocznego Intel Extreme Masters.

Tym samym w sprzedaży pojawią się wyłącznie bilety na ćwierćfinały, półfinały i wielki finał. Wszystkie spotkania fazy pucharowej StarLadder Major Berlin odbędą się w Mercedes-Benz Arenie. Choć nie znamy jeszcze szczegółowego harmonogramu, to najprawdopodobniej mecze 1/4 finału odbędą się 5 i 6 września, do pojedynków 1/2 dojdzie 7 września, a dzień później, czyli 8 września, poznamy triumfatora turnieju.

Osobom, które zamierzają udać sie do Berlina na kolejnego Majora CS:GO, przydadzą się z pewnością szczegółowe informacje na temat biletów. Już teraz należy pamiętać o tym, że w wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które mają ukończone 16 lat, co związane jest z niemieckim prawem. Organizatorzy zapowiedzieli, że nie zamierzają robić wyjątków nawet jeśli osoba pojawi się z opiekunem prawnym lub pisemną zgodą.

Cennik biletów na StarLadder Berlin Major 2019 przedstawia się następująco:

 • bilety podstawowe:
  • bilet 4-dniowy: 99 euro
  • bilet 1-dniowy na 5 lub 6 września: 25 euro
  • bilet 1-dniowy na 7 lub 8 września: 35 euro
 • bilety premium:
  • bilet 4-dniowy: 249 euro
  • bilet 1-dniowy na 5 lub 6 września: 50 euro
  • bilet 1-dniowy na 7 lub 8 września: 60 euro

Co gwarantują poszczególne bilety? Każdy posiadacz 4-dniowej wejściówki otrzyma Pina CS:GO. Wszystkie bilety premium (1- i 4-dniowe) gwarantować będą miejsce siedzące w strefie premium, dedykowane wejście, badge’a oraz priorytetowe traktowanie w przypadku sesji autografów. Ponadto posiadacze 4-dniowych biletów premium otrzymaja goodie baga.

Bilety na StarLadder Berlin Major 2019 kupisz tutaj.

StarLadder Berlin Major 2019 rozpocznie się od Challengers Stage, która potrwa od 23 do 26 sierpnia. Następnie, od 28 sierpnia do 1 września, dojdzie do pojedynków w Legends Stage, zaś Champions Stage odbędzie się 5-8 września.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

cs_summit 4 – najważniejsze informacje

CS:GO to nie tylko ogromne turnieje z serii Intel Extreme Masters czy też DreamHack Masters, ale również nieco mnie kameralne imprezy, które nadal pot...