Nisha
fot. ESL/Adela Sznajder

Team Secret podejmie Evil Geniuses w pierwszym meczu ESL One Birmingham

ESL ogłosiło dziś harmonogram fazy grupowej ESL One Birmingham 2019. Fani Doty 2 nie będą mogli narzekać na brak emocji, bo ujawnione pary prezentują się nad wyraz dobrze. Szczególnie dotyczy to zespołu Michała Nishy Jankowskiego, Teamu Secret, który w pierwszym dniu zmagań zmierzy się z Evil Geniuses oraz PSG.LGD

Pojedynek ten będzie dla Artoura „Arteezya” Babaeva i spółki okazją do rewanżu. Przypomnijmy, że Secret w połowie maja zwyciężyło w trakcie MDL Paris Major, czyli pierwszym w historii turnieju rangi Major zorganizowanym na terenie Disneylandu. Sukces ten możliwy był, bo zespół Polaka pokonał w finale drabinki wygranych właśnie EG, co umożliwiło mu awans do wielkiego finału, gdzie Secret zdeklasowało Team Liquid. Stąd też nic dziwnego, że to właśnie zespół Nishy stawiany jest w roli faworyta imprezy.

Drugim jutrzejszym rywalem Secret będzie PSG.LGD, które w Paryżu zajęło czwarte miejsce. Niewątpliwie będzie to bardzo trudne spotkanie, bo w ostatnim czasie Yang „Chalice” Shenyi i spółka są w bardzo dobrej formie. Jeżeli chodzi o kolejne dni, to tutaj powinno być nieco łatwiej, bo rywalami zespołu Jankowskiego będą Gamibt Esports, Keen Gaming oraz Alliance. O ile Gambit może nie dać łatwo za wygraną, tak w przypadku ostatnich dwóch ekip Secret nie powinno napotkać większych trudności w ich pokonaniu.

Poniżej prezentujemy daty spotkań Teamu Secret w czasie ESL One Birmingham:

28 maja
18:00 Team Secret vs Evil Geniuses BO2
20:20 Team Secret vs PSG.LGD BO2
29 maja
18:00 Team Secret vs Gambit Esports BO2
20:20 Team Secret vs Keen Gaming BO2
30 maja
14:40 Team Secret vs Alliance BO2

ESL One Birmingham rozpocznie się już jutro i potrwa do 2 czerwca. W imprezie udział weźmie dwanaście zespołów, które powalczą o pulę nagród w wysokości 300 tysięcy dolarów. Transmisję ze wszystkich spotkań oglądać będzie można wraz z polskim komentarzem na kanale ESL Polska w serwisie Twitch. Pełen harmonogram rozgrywek znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro przegrywa w ESEA MDL z Valiance mimo wysokiego prowadzenia

Choć Virtus.pro dwukrotnie wychodziło na kilkupunktowe prowadzenie w spotkaniu przeciwko Valiance & Co, to ostatecznie za każdym razem roztrwaniał...