fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Illuminar oraz devils.one z pewnymi zwycięstwami w pierwszym dniu PLE

Dzisiaj w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie zostały rozegrane cztery otwierające spotkania pierwszego turnieju eliminacyjnego Polskiej Ligi Esportowej. Najlepiej zaprezentowali się zawodnicy Illuminar Gaming oraz devils.one, którzy pewnie wygrali obydwa swoje spotkania. Więcej emocji zagwarantowali nam zawodnicy PRIDE oraz Teamu DPD.

Dzień rozpoczęliśmy od starcia Illuminar Gaming z Piastem Gliwice. Paweł „delord” Szabla i spółka bez większych problemów poradzili sobie ze swoimi rywalami w obydwu grach i zapewnili sobie miejsce w półfinale. W podobny sposób z zawodnikami ACTINA PACT rozprawili się zawodnicy devils.one, którzy nie dali swoim przeciwnikom absolutnie żadnych szans. Dzięki temu jutro zmierzą się oni z Illuminar Gaming.

W trzecim z dzisiejszych starć byliśmy świadkami bardziej wyrównanego pojedynku. Team DPD lepiej rozpoczęło starcie z PRIDE zdecydowanie wygrywając pierwszą rozgrywkę. Jak się jednak okazało, późniejsze dwie potyczki przebiegły po myśli Orłów i ostatecznie to oni zagrają w jutrzejszym półfinałowym starciu. Na koniec dnia Wisła Płock mierzyła się z DV1 Scouting Grounds. Diabły zaprezentowały się znacznie lepiej od swoich przeciwników, a szczególnie wyróżniał się Mateusz „Czajekk” Czajka, który w obu grach wykręcił niesamowite statystyki.

Tak prezentują się wyniki dzisiejszych spotkań:

Piątek, 31 maja
10:30 Illuminar Gaming 2:0 POLBIT Pogoń Szczecin Bo3
12:30 devils.one dv1 2:0 ACTINA PACT Bo3
15:00 Team DPD 1:2 PRIDE Bo3
17:30 DV1 Scouting Grounds dv1 2:0 Wisla Wisła Płock Bo3

Półfinały pierwszego etapu Polskiej Ligi Esportowej rozpoczną się już jutro o godzinie 12:00. Wszystkie mecze możecie oglądać na kanale Nervariena.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 GrabbZ, MSI 2019

GrabbZ: G2 jest bardziej zależne od Jankosa niż od każdego innego gracza

Mid-Season Invitational 2019 to już przeszłość, natomiast letni split League of Legends European Championship wystartuje dopiero za tydzień. Członkowi...