fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

Znamy komplet uczestników zamkniętych eliminacji do europejskiego Minora

Złota szesnastka wyłoniona. To właśnie te drużyny już w przyszłym tygodniu powalczą między sobą, by postawić kolejny krok na drodze do awansu na StarLadder Major Berlin 2019. Szesnaście zespołów, ale tylko jeden z nich pochodzi z Polski.

Mowa tutaj o Virtus.pro, które przez etap otwarty przebrnęło dopiero wczoraj, pokonując po drodze m.in. rodaków z Aristocracy oraz rumuńskie Nexus Gaming. Razem z podopiecznymi Jakuba „kubena” Gurczyńskiego przepustkę do kolejnej fazy zmagań zapewnił sobie Team Ancient ze Szwecji, czyli pogromcy AGO Esports. Ta dwójka dołączyła do ekip, które znamy już od jakiegoś czasu. A ich lista jest naprawdę niesamowita, bo mamy tutaj przecież m.in. srebrnych medalistów Intel Extreme Masters Sydney z Fnatic, a także mousesports, które niedawno wygrało DreamHack Open Tours 2019. Nie zabraknie także innych przedstawicieli najlepszej dwudziestki rankingu HLTV, jak chociażby BIG, North czy też OpTic Gaming.

Ostateczna lista uczestników zamkniętego turnieju kwalifikacyjnego prezentuje się następująco:

Team Ancient BIG Fnatic Team GamerLegion
Heroic Maknitude mousesports NoChance
Nordavind North OpTic Gaming Sprout
Tricked Esport Valiance & Co Virtus.pro Windigo Gaming

Zamknięte eliminacje do europejskiego Minora odbędą się między 10 a 12 czerwca. Ostatecznie awans na ostatni turniej kwalifikacyjny przed StarLadder Major Berlin 2019 zapewni sobie osiem najlepszych zespołów.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzy razy HAVU i Spirit – środowe mecze Polaków na międzynarodowej arenie

Dzień po zakończeniu ostatnich otwartych eliminacji do Minora powraca ligowa rzeczywistość. Dziś na międzynarodowej arenie rozegrane zostaną cztery sp...

>