Magisk Astralis IEM Katowice 2019
fot. ESL/Adela Sznajder

Astralis wraca do gry! Startują finały ECS Season 7

Po pełnym emocji etapie internetowym Esports Champioship Series Season 7 nadszedł czas na finały lanowe. Przedstawiciele europejskiej i północnoamerykańskiej dywizji spotkają się w Londynie, gdzie na przestrzeni czterech kolejnych dni powalczą o nagrody z puli o wysokości pół miliona dolarów. Wśród uczestników nie zabraknie Astralis, które do rywalizacji wraca po niemal miesięcznej przerwie.

Duńczyków, którzy ostatnie oficjalne spotkanie rozegrali 11 maja, od razu czeka spore wyzwanie. Na drodze Emila „Magiska” Reifa i spółki stanie przecież FURIA Esports, czyli rewelacja niedawno zakończonego DreamHack Masters Dallas 2019. W USA Brazylijczycy niespodziewanie dotarli aż do półfinału, w którym uznali wyższość późniejszego triumfatora całych zmagań, czyli Teamu Liquid. Skład z Ameryki Południowej wcześniej pokonał natomiast Team Vitality, który również zagra w stolicy Wielkiej Brytanii. Czwarty zespół światowego rankingu w swoim inauguracyjnym starciu podejmie Complexity Gaming, w barwach którego swój debiut zanotuje zaledwie 15-letni Owen „oBo” Schlatter. Wcześniej na plac boju wyjdą jednak Ninjas in Pyjamas oraz NRG Esports, które będą bez wątpienia chciały zrehabilitować się za przeciętny występ w Dallas. Otwierającą zawody serię spotkań zakończy natomiast batalia między MIBR a North.

Tak prezentuje się szczegółowy harmonogram pierwszego dnia zmagań:

6 czerwca
11:00 Astralis vs FURIA Esports BO1
12:30 Ninjas in Pyjamas vs NRG Esports BO1
14:00 Complexity Gaming vs Team Vitality BO1
15:30 MIBR vs North BO1
17:00 mecz wygranych grupy A BO3
20:00 mecz wygranych grupy B BO3

Finały ECS Season 7 potrwają do niedzieli. Angielskojęzyczną transmisję z całej imprezy znaleźć będzie można na oficjalnym kanale organizatora na Twitchu. Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Więcej BO3 w formacie BLAST Pro Series! NRG wystąpi w Los Angeles

W trakcie kilku ostatnich tygodni światowa społeczność CS:GO toczyła gorącą dyskusję na temat BLAST Pro Series. Organizator tych rozgrywek – RFRSH Ent...