fot. Riot Games

Nieudany debiut nowego składu Rogue w LEC. Misfits pewnie wygrywa z Vanderem i spółką

Nowy skład Rogue nie może zaliczyć debiutu jako udanego. Misfits Gaming mimo problemów we wczesnej fazie gry bez większego trudu zdominowało dolną alejkę, dzięki czemu Steven „Hans sama” Liv mógł poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Już w poprzednim splicie Króliki pokazały, że potrafią grać wokół bota, a dzisiaj po raz kolejny to udowodniły.

Rogue
0:1 Znalezione obrazy dla zapytania splyce Misfits Gaming
Profit sOAZ
Inspired Maxlore
Larssen Febiven
Woolite Hans sama
Vander Gorilla

Pierwsze dwa zabójstwa powędrowały na konto debiutującego Kacpra „Inspireda” Słomy, który z powodzeniem zaatakował środkową alejkę. Misfits odpowiedziało dobrym divem na bocie, po którym szary ekran oglądał Paweł „Woolite” Pruski. Steven „Hans sama” Liv całkowicie zdominował polskiego botlanera, dzięki czemu zgarnął pierwszą wieżę i wypracował swojej drużynie przewagę czterech tysięcy sztuk złota po kwadransie gry.

Króliki bez większych problemów nacierały na struktury obronne rywala. Przy okazji Nubar „Maxlore” Sarafian pokonał trzy smoki, które także gwarantowały ogromną przewagę w postaci wielu bonusów do prędkości ruchu czy szybkości niszczenia struktur. Misfits bez większego problemu zgarnęło Barona, jednakże w późniejszej walce nie poradziło sobie aż tak dobrze i straciło fioletowe wzmocnienie u dwóch zawodników. Teamfight na górnej alejce przebiegł po myśli Rogue, które dzięki temu zmusiło rywali do wycofania się. Hans sama i spółka w kolejnym pojedynku poprawili jednak swoje błędy, wyeliminowali wszystkich przeciwników i zakończyli rozgrywkę w 29 minucie.

W kolejnym starciu Fnatic zmierzy się z SK Gaming. Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

snatchie: Z x-komem będzie trudniej niż z AGO