fot. Riot Games

Fatalny początek Vitality w LEC. Splyce lepsze od Jactrolla i spółki

Team Vitality na pewno nie uzna pierwszego tygodnia League of Legends European Championship 2019 Summer za udany. Wczoraj Pszczoły uległy Origen, a dzisiaj nie dały rady Splyce.

Splyce
1:0 Team Vitality
Vizicsacsi Cabochard
Xerxe Mowgli
Humanoid Jiizuke
Kobbe Attila
Norskeren Jactroll

Pierwsza eliminacja powędrowała na konto Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego, który po ataku swojego dżunglera na dolną alejkę był w stanie unicestwić przeciwnego wspierającego. Mimo to Splyce w późniejszych minutach zdobyło aż trzy zabójstwa na bocie. Z tego powodu różnica w złocie została zredukowana. Fatalnie prezentował się Daniele „Jiizuke” di Mauro, który kilka razy zginął w bardzo niecodziennych sytuacjach.

Splyce w późniejszych etapach gry bez problemu radziło sobie z eliminowaniem poszczególnych zawodników drużyny przeciwnej. Po wyłapaniu Jactrolla Węże pokonały Nashora, dzięki czemu uzyskały ogromną przewagę pięciu tysięcy złota. Kilka minut później po zabiciu kolejnych przeciwników w bazie Marek „Humanoid” Brazda i spółka zakończyli rozgrywkę.

W następnym meczu Splyce zmierzy się z Teamem Vitality. Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Virtus.pro vs x-kom team – statystyki graczy

To z pewnością był mecz godny półfinału ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019! Virtus.pro kolejny już raz w ostatnich dniach pokazało, iż wciąż jest jedny...