fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Koniec przygody North i NRG, FURIA i Vitality zagrają w finale ECS

Lanowe finały Esports Championship Series Season 7 obfitują w niespodzianki. Przecież już w fazie grupowej z imprezą pożegnały się m.in. Astralis czy MIBR, teraz zaś dołączyły do nich również North i NRG Esports.

Duńska formacja stała się kolejną ofiarą największego zaskoczenia tego turnieju, FURII Esports. Brazylijska formacja w minionych dniach ograła wspomniane we wstępie drużyny, zaskakując prawdopodobnie większość obserwujących ECS ekspertów. I zaskakiwać nie przestała, bo po dwóch zaciętych mapach wyrzuciła za burtę North, dzięki czemu jutro powalczy o pierwszy w swojej historii tak znaczący triumf.

Rywalem Latynosów będzie Team Vitality, który jeszcze przed tym dniem wcale nie zachwycał. Francuzi w fazie grupowej przegrali przecież z North, ale dzięki dwóm zwycięstwom z najniżej notowanym na tych zawodach Complexity Gaming przeszli dalej. I wreszcie odpalili, o czym boleśnie przekonało się NRG. Dziesiąty zespół rankingu HLTV tylko na pierwszej mapie stawiał jakikolwiek opór, ale na drugiej pogodził się już z losem, przegrywając 0:2.

Komplet sobotnich wyników prezentuje się następująco:

8 czerwca

Półfinał

14:00 North 0:2 FURIA Esports
Inferno 11:16
Overpass 20:22
17:00 NRG Esports 0:2 Team Vitality
Overpass 15:19
Mirage 7:16

Wszystkie informacje na temat finałów Esports Championship Series Season 7 znaleźć można w naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Agresivoo: iHG to już nie jest ten sam skład, który wygrywał tyle razy