fot. ESL/Adam Łakomy

Kolejne zwycięstwo Virtus.pro w ESEA MDL. Movistar Riders bez szans

Virtus.pro kończy wtorek bez żadnej porażki na swoim koncie! Na koniec dnia Polacy pewnie rozprawili się z Movistar Riders w ESEA Mountain Dew League Season 31, sięgając po swoje czwarte zwycięstwo w tych rozgrywkach.

Virtus.pro 16 : 6 Movistar Riders

(ESEA Mountain Dew League – 7. tydzień)
16 9 Nuke 6 6
7 0

Choć runda pistoletowa padła łupem Hiszpanów, to początek meczu i tak należał do naszych rodaków. Wszystko za sprawą trzech trafień Michała „OKOLICIOUZA” Głowatego, które natychmiast dały VP pierwszy punkt. Wykorzystując ryzykowne zakupy rywali Polacy szybko wypracowali sobie całkiem pokaźną przewagę, a po utracie jednego oczka błyskawicznie odzyskali wigor i znów powiększyli swój dorobek, tym razem wygrywając trzy starcia z rzędu. Piątka z Półwyspu Iberyjskiego nie wywiesiła jednak białej flagi, przed zmianą stron niwelując swe straty do poziomu zaledwie trzech punktów. Niewielkie miało to jednak znacznie, bo po przerwie Virtus.pro nie dało się pokonać już ani razu, prezentując pewną oraz skuteczną defensywę.

Już o 21 kolejne spotkanie z udziałem Polaków w ESEA MDL. Na placu boju pokaże się Izako Boars, które podejmie expert eSport. Polskojęzyczna transmisja dostępna będzie w ESL.TV Polska. Więcej informacji na temat tych rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars nieznacznie ulega Vitality, AGO nie daje rady Epsilon w ESEA MDL

O godzinie 19 wystartowały dwa kolejne mecze z udziałem polskich formacji w ramach 31. sezonu ESEA Mountain Dew League. Izako Boars stanęło w szranki...