fot. ESL/Adam Łakomy

Aristocracy deklasuje Tricked na inaugurację DreamHack Open Summer

Nowa organizacja, stare dobre Aristocracy – tak można podsumować pierwszy mecz ekipy Wiktora „TaZa” Wojtasa podczas DreamHack Open Summer 2019. Rodzima piątka pewnie rozprawiła się z Tricked Esport i jeszcze dziś powalczy o awans do fazy pucharowej.

Tricked Esport 5 : 16 Aristocracy

(DH Open Summer – grupa A)
5 3 Train 12 16
2 4

Taktyczne wejście na B przyniosło Tricked triumf w pistoletówce, lecz w kolejnym starciu nasi rodacy popisali się niezwykle celnymi strzałami z deagle’ów i natychmiast doprowadzili do remisu. Od tej pory obserwowaliśmy już prawdziwy pokaz umiejętności Polaków, którzy raz za razem powstrzymywali nieskładne ataki rywali. Prym w defensywie Arcy wiódł Paweł „dycha” Dycha, na koncie którego po ośmiu potyczkach znajdowało się aż czternaście trafień. Przy prowadzeniu 7:1 nadwiślańska formacja pozwoliła sobie na drobną dekoncentrację, lecz sytuacja wkrótce wróciła do normy. Świetnie dysponowani podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego pierwszą część meczu zakończyli więc z aż dziewięcioma punktami przewagi. Po zmianie stron Aristocracy okazało się lepsze od Duńczyków w strzelaniu z pistoletów, lecz poległo w starciu, gdy skandynawska ekipa dysponowała force-buyem. Na całe szczęście gracze znad Wisły nie dali się stłamsić, błyskawicznie biorąc się do roboty i koniec końców wygrywając 16:5.

Już o 18:00 Arcy zmierzy się z AVANGAR w meczu wygranych grupy A – triumfator zapewni sobie występ w poniedziałkowych play-offach. Wcześniej na serwerze pojawią się jednak OpTic Gaming i Chaos Esports Club. Anglojęzyczna transmisja z całej imprezy dostępna jest na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Więcej informacji na temat DreamHack Open Summer 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Inspired czy Selfmade? Pojedynek polskich dżunglerów dzisiaj w LEC

Wczoraj Oskar "Selfmade" Boderek mierzył się w dżungli z Marcinem "Jankosem" Jankowskim, a dzisiaj czeka go starcie z trzecim z polskich leśników. SK...