fot. Riot Games

SK pokonuje Rogue w LEC. Inspired nie dał rady Selfmade’owi

W dzisiejszym pojedynku polskich dżunglerów to Oskar „Selfmade” Boderek okazał się lepszy od Kacpra „Inspireda” Słomy. Rogue od samego początku nie radziło sobie z SK Gaming, przez co musiało pogodzić się z drugą porażką w tym sezonie i ze spadkiem w tabeli League of Legends European Championship.

SK Gaming 1:0 Rogue
Sacre Profit
Selfmade Inspired
Pirean Larssen
Crownshot Woolite
Dreams Vander

Rozgrywka rozpoczęła się znacznie lepiej dla SK Gaming, bowiem Selfmade przelał pierwszą krew poprzez unicestwienie przeciwnego midlanera, a dodatkowo gracze Rogue z dolnej alejki zginęli w sytuacji dwóch na dwóch. Paweł „Woolite” Pruski i spółka nie mieli jednak zamiaru się poddać i to oni wygrali pierwszy teamfight na topie. Mimo wszystko to ekipa Selfmade’a była w stanie zniszczyć zewnętrzne wieże rywala i wypracować sobie przewagę sześciu tysięcy sztuk złota.

Z tak ogromną zaliczką w 25 minucie SK bez problemu wyłapało dwóch przeciwników i pokonało Nashora. Wraz z fioletowym wzmocnieniem Toni „Sacre” Sabalić zgarnął quadra killa swoim Vladimirem, co pozwoliło jego formacji na zakończenie rozgrywki. Dzięki tej wygranej SK ma na swoim koncie już dwie wygrane i zrównało się w tabeli z dzisiejszym rywalem.

Na koniec dzisiejszego dnia czeka nas jeszcze pojedynek Teamu Vitality oraz G2 Esports. Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Crown OpTic Gaming, LCS 2019 Summer W2

Prawdziwy sprawdzian dla OpTic – mecz z Cloud9. Startuje trzeci tydzień LCS

Jeśli dzisiejsze rozgrywki League of Legends European Championship nie dostarczą Wam wystarczająco dużo emocji, to nie będziecie musieli iść spać z po...