Virtus.pro
fot. ESL/Adam Łakomy

Czy Virtus.pro zagra w finale Moche XL Esports? Zadecyduje mecz z Windigo

Przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień Moche XL Esports 2019. To właśnie dziś dowiemy się czy Virtus.pro w ogóle awansuje do wielkiego finału portugalskiej imprezy – decydujący w tej kwestii będzie mecz z Windigo Gaming, które dzięki rozstawieniu nie musiało wczoraj walczyć w ćwierćfinałach.

Windigo Gaming vs Virtus.pro
11:15 (BO3)

Tego samego nie można powiedzieć o Polakach, gdyż ci mają już za sobą spotkanie z BIG. Nie da się jednak ukryć, że podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego zaprezentowali się w nim nadspodziewanie dobrze i ostatecznie pokonali uczestników niedawnego Majora wynikiem 2:0. Jest to o tyle znaczące, że na papierze Windigo wydaje się być rywalem o wiele łatwiejszym niż Berlin International Gaming, tym bardziej, że Bułgarzy znaleźli się ostatnio w lekkim kryzysie. W jego efekcie szybko pożegnali się z zamkniętymi eliminacjami do europejskiego Minora, a i na DH Open w Tours oraz DH Masters w Dallas nie poradzili sobie szczególnie dobrze. Jeżeli więc Virtusi chcą po raz pierwszy od roku awansować do finału międzynarodowego turnieju, to dziś mają ku temu idealną szansę.

Anglojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Windigo Gaming a Virtus.pro obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale RTP Arena na Twitchu. Więcej informacji na temat Moche XL Esports 2019 znaleźć można w naszej relacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Woolite Rogue, LEC 2019 Summer Split

Niezwykle ciasny środek po drugiej kolejce LEC. Aż sześć drużyn z bilansem 2-2

Druga runda letniego splitu League of Legends European Championship już za nami. Jak zwykle nie zabrakło wielu ekscytujących zagrań, szalonych końcówe...