fot. ESL/Adam Łakomy

Do trzech razy sztuka? Izako Boars powalczy z AVEZ o lanowe finały PLE

Izako Boars spokojnie można nazwać najbardziej pechową drużyną trwającego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Popularne Dziki jak dotąd dwa razy poległy w finałach etapów, przez co nadal nie są pewne udziału w lanowych finałach rozgrywek. Czy zmieni się to dzisiejszego wieczoru? Nie będzie łatwo, bo naprzeciw ekipy Sebastiana „NEEXA” Treli stanie nieprzewidywalne AVEZ Esport.

Izako Boars vs AVEZ Esport
20:00 (BO3)

Po niesatysfakcjonującym wyniku podczas finałów ESL Mistrzostw Polski oraz z uwagi na nie najlepsze rezultaty w pozostałych rozgrywkach włodarze Izako Boars postanowili wnieść do drużyny nieco świeżej krwi i zdecydować się na ruchy kadrowe. W ten sposób do ekipy na testy trafili Konrad „EXUS” Jeńczeń oraz Maciej „Luz” Bugaj i jak widać ci wkomponowali się w zespół całkiem nieźle, bo wraz z resztą zawodników pokonali piratesports oraz ex-Codewise Unicorns na drodze do finału czwartego etapu PLE. Na nieco łatwiejszych rywali trafili gracze AVEZ, którzy zostawili w pokonanym polu EVOLVE by ITHardware.pl oraz Vex.esport. Warto zauważyć, że nieco wcześniej w ekipie Ośmiornic również doszło do przetasowań – z formacją rozstał się Krzysztof „stark” Lewandrowski. Nie ulega jednak wątpliwości, że to Dziki będą faworytem finałowego starcia, chociaż mając w pamięci porażki z Klanem Gadanych Głupot oraz Warriors Teamem w poprzednich etapach, z góry nie można niczego zakładać.

Transmisję z tego pojedynku będzie można śledzić za pośrednictwem kanału Piotra „izaka” Skowyrskiego. Wygrany dołączy do pięciu formacji, które są już pewne udziału w lanowych zmaganiach. Grono to tworzą gracze AGO Esports, Aristocracy, ex-Wisły Płock, Klanu Gadanych Głupot oraz Warriors Teamu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sneaky Cloud9, LCS 2019 Summer Split

Zmiana w czołówce LCS. Trzy drużyny ex aequo na pierwszym miejscu

Trzecia kolejka LCS 2019 Summer Split jest już na półmetku. Minionej nocy odbyły się pierwsze mecze kolejnego tygodnia rywalizacji. Choć wyniki w więk...