fot. twitter.com/PRIDEPoland

PRIDE prezentuje sztab szkoleniowy na czas Ultraligi

Zaledwie godziny dzielą nas od startu drugiego sezonu Ultraligi. Już jutro o godzinie 17:30 rozpocznie się pierwszy mecz tej edycji najbardziej prestiżowych rozgrywek League of Legends w Polsce. Zmagania zainauguruje pojedynek PRIDE z Wisłą Płock. Pierwsza z tych ekip dziś ujawniła sztab szkoleniowy na czas zawodów.

Za przygotowanie graczy będą odpowiadać Mauro Garih, Michał „Vallain” Baranowski oraz Cristian „Cydonia” Vidal. Drugi z nich miał już okazję pracować ze składem Orłów jako główny szkoleniowiec w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Podczas Ultraligi będzie pełnił jednak rolę drugiego trenera, zaś na stanowisku head coacha zobaczymy Gariha. W przeszłości Hiszpan prowadził między innymi NYYRIKKI Esports oraz Tempered Fate. Z pierwszą z wymienionych ekip epizod zaliczył również Cydonia, czyli nowy analityk PRIDE.

Tak prezentuje się skład PRIDE na Ultraligę razem ze sztabem szkoleniowym:

Sebastian „Color” Czyżyk
Bartosz „Bat0n” Wick
Marcin „Warszi” Surała
Eimantas „Yashiro” Šniukas
Kamil „xCharm” Linchard
Mauro Garih (główny trener)
Michał „Vallain” Baranowski (drugi trener)
Cristian „Cydonia” Vidal (analityk)

Rywalem PRIDE podczas pierwszego tygodnia oprócz Wisły Płock będzie również obrońca tytułu, czyli Rogue Esports Club. Starcie Orłów z REC jest zaplanowane na środę na godzinę 18:30. Pełny harmonogram i inne informacje dotyczące Ultraligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MaPet Show: To jest kraj dla starych ludzi

Czym w ostatnich tygodniach żyje polska scena Counter-Strike'a? Cóż, mieliśmy powrót na światowe salony 32-latka, mieliśmy też triumf 33-latka w krajo...