fot. ESL/Adam Łakomy

devils.one w walce o pierwsze punkty. Czas na drugi dzień Ultraligi!

Czas na drugi dzień zmagań w drugim sezonie Ultraligi. Środowy wieczór rozpoczniemy z przytupem, bo w akcji zobaczymy zawodników devils.one, którzy staną przed szansą zdobycia pierwszego w tym sezonie zwycięstwa. To jednak nie będzie łatwe, bo rywalem ekipy Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego będzie Wisła Płock. 

Nafciarze zdecydowanie mają powody do zadowolenia. Wczoraj zespół ten mimo tragicznej sytuacji we wczesnej fazie gry był w stanie odrobić straty i ostatecznie pokonać PRIDE, zgarniając pierwsze zwycięstwo w drugim sezonie. Znacznie gorzej poradziły sobie Diabły, które na start zmagań zaliczyły spore potknięcie, ulegając Mateuszowi „vvarionowi” Pieńkoszowi i spółce. Zaraz po tym spotkaniu do gry wkroczą Łobuzy z Marcinem „Selfie” Wolskim na czele, które we wtorek zdeklasowały AVEZ Esport. Rywalem mistrzów pierwszego sezonu Ultraligi będzie PRIDE.

Ciekawe starcie czeka nas również o 19:30. Wtedy też na Summoners Rift staną naprzeciw siebie zawodnicy Illuminar Gaming i Actina PACT. Obie formacje pierwszy dzień rozgrywek zakończyły zwycięstwami, pokazując swoją solidną dyspozycję, co w znaczącym stopniu utrudnia wyłonienie potencjalnego faworyta. Emocji nie zabraknie także w ostatnim dzisiejszym pojedynku, w którym zobaczymy AVEZ Esport oraz piratesports. Obie piątki na ten moment na swoich kontach posiadają po jednej porażce, co sugeruje, że dzisiejsza batalia z pewnością będzie zacięta. W końcu stawką będzie triumf w pierwszym tygodniu zmagań w drugim sezonie Ultraligi.

Środa, 19 czerwca
17:30 devils.one vs Wisła Płock Bo1
18:30 Rogue Esports Club vs PRIDE Bo1
19:30 Illuminar Gaming vs Actina PACT Bo1
20:30 AVEZ Esport vs piratesports logo piratesports Bo1

Wszystkie dzisiejsze spotkania oglądać będzie można wyłącznie za pośrednictwem oficjalnego kanału Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji i pełńy harmonogram drugiego sezonu Ultraligi znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy pierwsze szczegóły europejskich eliminacji do Games Clash Masters

Polskie eliminacje do Games Clash Masters 2019 już jakiś czas temu zakończyły się triumfem x-kom teamu, lecz walka o przepustkę do Gdyni wciąż trwa, a...