fot. MIBR

LUCAS1 oficjalnie dołącza do MIBR-u!

Zmiany w MIBR stały się faktem! Po kilku dniach gorących plotek oraz doniesień z różnych części świata organizacja oficjalnie zakomunikowała, że jej nowym zawodnikiem został sprowadzony z Luminosity Gaming Lucas „LUCAS1” Teles.

LUCAS1 nie był pierwszym wyborem podopiecznych Wiltona „zewsa” Prado, którzy na samym początku chcieli zakontraktować Yuriego „yuuriha” Santosa z FURII Esports. Pozyskanie młodego gwiazdora okazało się jednak niemożliwe, stąd MIBR był zmuszony do szukania alternatyw. 23-letni Teles przez ostatni rok grał pod banderą Luminosity i w tym czasie wraz z kolegami udało mu się wywalczyć przepustkę na światowe finały 9. sezonu ESL Pro League oraz dwukrotnie dotrzeć do finałów imprez spod szyldu DreamHack Open. Największym osiągnięciem w dotychczasowej karierze zawodnika jest bez wątpienia finał PGL Major Kraków 2017, gdy reprezentował jeszcze barwy Immortals.

Miejsca jednemu z braci Teles w składzie MIBR-u ustąpi João „felps” Vasconcellos, który w ostatnich miesiącach nie prezentował wysokiej formy indywidualnej, do jakiej przyzwyczaił kibiców w 2018 roku. 22-latek nie wykorzystał należycie drugiej szansy udowodnienia swoich umiejętności u boku Gabriela „FalleNa” Toledo, stąd w obliczu przeciętnych rezultatów całej brazylijskiej drużyny stał się pierwszym kandydatem do jej opuszczenia. Warto dodać, że Luminosity z LUCASEM1 na pokładzie nie zakwalifikowało się na regionalnego Minora przed StarLadder Major Berlin 2019, zatem nie ma żadnych regulaminowych przeszkód, by 23-letni gracz wystąpił z nowymi kolegami w Berlinie.

W tej sytuacji skład MIBR-u wygląda następująco:

  • Gabriel „FalleN” Toledo
  • Fernando „fer” Alvarenga
  • Marcelo „coldzera” David
  • Epitácio „TACO” de Melo
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Wilton „zews” Prado – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzech wiceliderów Ultraligi. iHG, PACT i devils.one w walce o drugie miejsce

Inauguracyjny dzień drugiego tygodnia Ultraligi zakończony. Dzisiaj po raz trzeci w tym sezonie czołowa ósemka League of Legends w Polsce stanęła do w...