fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Trzech wiceliderów Ultraligi. iHG, PACT i devils.one w walce o drugie miejsce

Inauguracyjny dzień drugiego tygodnia Ultraligi zakończony. Dzisiaj po raz trzeci w tym sezonie czołowa ósemka League of Legends w Polsce stanęła do walki o poprawę lub umocnienie swojej pozycji w tabeli. Sztuka ta udała się między innymi finalistom poprzedniej edycji – zarówno Rogue Esports Club, jak i devils.one wygrały swoje spotkania.

W meczu otwierającym ten dzień zmagań ekipa Marcina „Selfie” Wolskiego zmierzyła się z Wisłą Płock. Wskazanie faworyta w tym meczu nie było nad wyraz wymagającym wyzwaniem, ale przez dłuższy czas Nafciarze starali się udowodnić, że są godnymi rywalami dla REC. Na ich nieszczęście swojego najlepszego dnia nie miał Konrad „itzRenifer” Potępa i ostatecznie Wisła musiała pogodzić się z porażką. Następnie do walki stanęły devils.one i Illuminar Gaming w spotkaniu dnia w Ultralidze. Paweł „delord” Szabla i spółka nie wykorzystali okazji do rewanżu za porażkę w finale ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 i wskutek porażki muszą teraz współdzielić fotel wicelidera. Więcej o tym meczu przeczytacie pod tym adresem.

W trzecim pojedynku poszukujące swojego pierwszego zwycięstwa PRIDE sprawdziło formę piratesports. Po udanym starcie w wykonaniu Orłów zespół Patryka „Snoowera” Grąbki zdołał wyrównać stan spotkania, ale po pojawieniu się Barona PRIDE nie zostawiło już suchej nitki na rywalach. Zwieńczeniem udanego starcia był pentakill Eimantasa „Yashiro” Šniukasa. Ostatnia dzisiejsza batalia była najbardziej jednostronna – Actina PACT nie miał większych problemów z pokonaniem AVEZ Esport. Przez pierwsze pół godziny gry zespół Mateusza „vvariona” Pieńkosza ciągle budował swoją przewagę wykorzystując bardzo częste błędy rywali i nawet gdy w 33. minucie PACT utracił dwóch graczy, pozostali zawodnicy zdołali obronić Nashora, a wkrótce pogrążyć swoich dzisiejszych przeciwników na ostatnim miejscu w tabeli.

Tak prezentują się wyniki dzisiejszych meczów Ultraligi:

Wtorek, 25 czerwca
17:30 Rogue Esports Club 1:0 Wisła Płock Bo1
18:30 devils.one 1:0 Illuminar Gaming Bo1
19:30 PRIDE 1:0 piratesports logo piratesports Bo1
20:30 ACTINA PACT 1:0 AVEZ Esport Bo1

Kolejne emocje związane z Ultraligą czekają nas już jutro. Na start środowych spotkań do walki staną Wisła Płock i Illuminar Gaming, a drugą kolejkę zwieńczy starcie PRIDE z Actina PACT. Pełny harmonogram Ultraligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rocket League

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie. Rocket League i PUBG tańsze!

Nadszedł dzień, na który czekało wielu kolekcjonerów gier na platformie Steam. Wreszcie ruszyła bowiem letnia wyprzedaż, a wraz z nią w obniżonych cen...