fot. ESL/Adam Łakomy

Virtus.pro zaczyna grę w LOOT.BET Smack My Beach Cup

Aristocracy może być już pewne gry w play-offach LOOT.BET Smack My Beach Cup, natomiast cats pożegnało się z rywalizacją. Jak zaś pójdzie Virtus.pro? Cóż, po części odpowiedź na to pytanie poznamy już dziś, gdyż wicemistrzowie Polski zainaugurują zmagania w grupie C.

Virtus.pro vs Nemiga Gaming
14:00 (BO3)

Pierwszym rywalem Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego i spółki będzie Nemiga Gaming. Białoruska formacja nigdy tak naprawdę nie zaznaczyła swojej obecności na międzynarodowej arenie, miewając tylko pojedyncze przebłyski. Warto jednak wspomnieć, że w tym roku nie doznała ona jeszcze z rąk VP porażki, dwukrotnie pokonując Polaków w innych online’owych rozgrywkach. Niemniej tym razem powinno być nieco inaczej, bo Virtusi przystąpią do gry wzmocnieni dobrymi występami podczas ESL Mistrzostw Polski oraz Moche XL Esports 2019. Te dają nadzieję, że podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego wreszcie w nieco większym stopniu postawią się swoim dzisiejszym oponentom i postawią pierwszy poważny krok na drodze do play-offów LOOT.BET Smack My Beach Cup.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Virtus.pro a Nemiga Gaming obejrzeć będzie można na kanale KXN Studio na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Teamfight Tactics od dziś dostępne na europejskich serwerach!

Nadszedł dzień, którego wyczekiwali wszyscy fani Teamfight Tactics niemający dostępu do serwerów PBE. Dziś pojawił się patch 9.13, który wprowadzi TFT...