fot. twitter.com/AVEZ_esport

Zmiany w AVEZ Esport na mecz z devils.one. Dawidsonek na ławce

Jeden z dzisiejszych meczów w ramach Ultraligi będzie wyglądał nieco inaczej niż moglibyśmy tego oczekiwać. W spotkaniu AVEZ Esport przeciwko devils.one dojdzie do roszady personalnej, gdyż zamiast Dawida „Dawidsonka” Trojanowskiego zobaczymy Konrada „Grk1337” Górniaka na środkowej alei.

Zmiana ta jest o tyle zaskakująca, że Grk1337 jest supportem, toteż zmiana ta może dziwić niektórych fanów drużyny. Wygląda jednak na to, że AVEZ chce zaskoczyć swojego rywala czymś nieszablonowym. Obserwującym na bieżąco Ultraligę na myśl może przychodzić Actina PACT z poprzedniego sezonu, który znany był z nieszablonowego stylu gry i niestandardowych wyborów, jeżeli chodzi o czempionów. Warto też zaznaczyć, że na pozycji supporta ma pozostać Jakub „kubYD” Grobelny.

Ostatnie wyniki AVEZ Esport mogą budzić niepokój. Po trzech pierwszych spotkaniach drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, przegrywając wszystkie swoje starcia. Mecze te były dość jednostronne, stąd zmiana prawdopodobnie jest podyktowana ostatnimi rezultatami i chęcią sprawdzenia innych strategii oraz taktyk.

Dzisiejsza kolejka Ultraligi rozpocznie się już o 17:30. Zmagania otworzy mecz Wisły Płock z Illuminar Gaming. Następnie swój mecz rozegra Rogue Esports Club z piratesports, po którym wcześniej wspomniane AVEZ Esport podejmie walkę z devils.one. Drugi tydzień rozgrywek w ramach Ultraligi zamknie natomiast spotkanie PRIDE z Actina PACT, które odbędzie się o 20:30.

Wszystkie spotkania w ramach drugiego tygodnia Ultraligi oglądać można za pośrednictwem kanału Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji dotyczących drugiego sezonu rozgrywek znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

 

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rift Rivals – małoprestiżowe, niepotrzebne, szkodliwe

Już jutro rozpocznie się tegoroczna odsłona Rift Rivals: NA x EU, czyli turnieju dla europejskiej i północnoamerykańskiej czołówki League of Legends....