fot. ESL/Adam Łakomy

Dwóch graczy pro100 ląduje na ławce rezerwowych

31. sezon ESEA Mountain Dew League ewidentnie nie przebiegł po myśli włodarzy pro100. Co prawda ich skład CS:GO przystępował do rozgrywek jako beniaminek, ale mimo wszystko liczono raczej na więcej niż rozpaczliwa walka o utrzymanie do ostatniej kolejki.

Koniec końców wschodnioeuropejska formacja znalazła się tuż nad strefą barażową z zaledwie trzema punktami przewagi. Jakby tego było mało, kompletnie nie poradziła sobie ona podczas zamkniętych eliminacji do Minora CIS, przegrywając oba swoje mecze i tracąc tym samym szanse na awans na StarLadder Major Berlin 2019. To rozczarowanie przelało czarę goryczy, wobec czego zdecydowano się na kolejne już w tym roku zmiany, w wyniku których kadra zespołu skurczyła się do zaledwie trzech nazwisk.

Na ławce rezerwowych wylądowali bowiem Ivan „AiyvaN” Semenets oraz Leonard „kenzor” Volodarchuk, obaj w pro100 od około dwóch lat. Co ciekawe, w przypadku kenzora nie jest to pierwszy takich ruch w ostatnich miesiącach – wszak przebywał on już poza składem w okresie od marca do maja, ale ostatecznie otrzymał drugą szansę. Niemniej teraz już wiemy, że i tej nie wykorzystał. Na ten moment nie jest do końca jasne, kto konkretnie zajmie miejsca zwolnione przez wyżej wspomnianą dwójkę.

W tej sytuacji skład pro100 prezentuje się następująco:

  • Vadim „Flarich” Karetin
  • Mareks „YEKINDAR” Gaļinskis
  • Alexey „NickelBack” Trofimov
  • Arseny „ceh9” Trynozhenko – trener
  • Leonard „kenzor” Volodarchuk – rezerwowy
  • Ivan „AiyvaN” Semenets – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polender: Esport staje się częścią naszego życia i nie ma co się wstydzić tego, że ktoś jest graczem

Niedawno na rodzimej scenie esportowej wyrosła kolejna organizacja, która otrzymała dźwięczną nazwę piratesports. Za całym projektem stoi Bartosz Pole...