fot. ESL/Adam Łakomy

Czy devils.one zepchnie PACT z pozycji wicelidera Ultraligi?

Czas na drugi dzień zmagań czołowych polskich ekip League of Legends w ramach czwartej kolejki Ultraligi. Już dziś dojdzie do kolejnych potyczek pomiędzy formacjami z górnej części tabeli, które zawalczą m.in. o fotel wicelidera. Jednak wszystko to poprzedzi starcie z drugiego końca klasyfikacji, czyli pojedynek pomiędzy PRIDE a Wisłą Płock.

Drugi sezon Ultraligi nie układa się najlepiej dla Nafciarzy. Po początkowych sukcesach, przy okazji pierwszego tygodnia, Wisła nagle zaczęła tracić grunt pod nogami i notować coraz to słabsze wyniki. Zupełnym przeciwieństwem  jest drużyna Bartosza „Batona” Wicka, która obecnie posiada taki sam procent zwycięstw jak chociażby devils.one czy iHG, co w tym przypadku stawia ją w roli faworyta. Skoro już mowa o Diabłach, to przed nimi nie lada wyzwanie, bo Jakub „Cinkrof” Rokicki i spółka stawią dziś czoła ACTINA PACT, który obecnie okupuje fotel wicelidera. Czy devils.one będzie w stanie zmienić ten stan rzeczy? Przekonamy się już o 18:30.

Emocji nie zabraknie także w ostatnich dwóch walkach dzisiejszego wieczoru. Na początek do gry wejdą Łobuzi z Rogue Esports Club oraz zawodnicy AVEZ Esport. Mimo że Ośmiornice notują całkiem przyzwoity sezon, to w dzisiejszym starciu ich szanse na zwycięstwo są bardzo niskie. Świadczyć o tym może fakt, że obecnie Rogue jest jedynym zespołem w stawce, który nie został pokonanym. Czwartą kolejkę Ultraligi zakończymy nie lada gratką, czyli spotkaniem, w którym udział wezmą gracze piratesports oraz iHG. Pierwsza z wymienionych drużyn w ostatnim czasie radzi sobie wręcz bardzo dobrze, obecnie plasując się w pierwszej trójce. Nieco gorzej wygląda sytuacja ekipy Pawła „delorda” Szabli, która na ten moment jest niestabilna i znajduje się , wspólnie z PRIDE, AVEZ czy devils.one, wśród drużyn, który mają ujemny bilans.

Środa, 10 lipca
17:30 Wisła Płock vs PRIDE Bo1
18:30 devils.one vs ACTINA PACT Bo1
19:30 AVEZ Esport vs Rogue Esports Club Bo1
20:30 piratesports piratesports logo vs Illuminar Gaming Bo1

Wszystkie dzisiejsze spotkania jak zawsze będzie można oglądać za pośrednictwem kanału Polsat Games w serwisie Twitch. Więcej szczegółowych informacji i pełny harmonogram drugiego sezonu Ultraligi znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Arcy z nożem na gardle. NoChance kolejnym rywalem w UCC Summer Smash

Faza pucharowa UCC Summer Smash powoli wkracza w decydujący etap, a w grze o końcowy triumf liczą się już tylko dwie polskie ekipy. Jedną z nich jest...