fot. ESL/Sarah Cooper

StarLadder zaprezentował podział na grupy na europejskim Minorze

StarLadder Major Berlin 2019 zbliża się coraz większymi krokami, jednak zanim wystartuje główna impreza, przed nami emocje związane z regionalnymi Minorami. Organizatorzy niemieckich zawodów na tydzień przed startem europejskiego Minora zdecydowali się ujawnić podział na grupy obowiązujący podczas pierwszej fazy zmagań.

Do zbioru A trafiło najwyżej notowane spośród wszystkich uczestników mousesports, które kilka miesięcy temu sensacyjnie nie wywalczyło przepustki na Majora w Katowicach, a następnie przeprowadziło rewolucję kadrową. Podopiecznym Allana „Rejina” Petersena w Berlinie przyjdzie zmierzyć się z dwoma międzynarodowymi składami, a więc CR4ZY oraz NoChance. Listę formacji w tym zbiorze zamykają reprezentanci gospodarzy ze Sprout, którzy w ostatnim czasie wywalczyli przepustkę na ESEA Global Challenge Season 31.

W grupie B również odnajdziemy ekipę z niemieckimi zawodnikami na pokładzie. Mowa oczywiście o BIG, które po zakontraktowaniu Denisa „denisa” Howella nie poprawiło swojej dyspozycji i nadal boryka się z wieloma problemami. Przeciętną formę w ostatnich tygodniach prezentuje także Fnatic, co było widać między innymi podczas zakończonego niedawno ESL One Cologne 2019. Drugi zbiór uzupełniają gracze North oraz Teamu Ancient. W ubiegłym miesiącu Szwedzi zajęli drugie miejsce podczas DreamHack Open Summer 2019, ulegając OpTic Gaming w wielkim finale turnieju.

Podział na grupy na europejskim Minorze prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
CR4ZY BIG
mousesports Fnatic Fnatic
NoChance North
Sprout Team Ancient

Z kolei harmonogram pierwszej rundy wygląda następująco:

17 lipca

Grupa A

16:00 mousesports vs NoChance BO3
17:15 CR4ZY vs Sprout BO3

Grupa B

16:00 North vs BIG BO3
17:15 Fnatic Fnatic vs Team Ancient BO3

Europejski Minor odbędzie się między 17 a 21 lipca w Berlinie. Osiem biorących w nim udział ekip rywalizować będzie między sobą o dwa miejsca na StarLadder Major Berlin 2019 oraz o jeden slot na turnieju Play-in.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic wystąpi na DreamHack Masters Malmö

Wczoraj przepustkę na DreamHack Masters Malmö 2019 otrzymało Astralis, dziś taki zaszczyt przypadł natomiast Fnatic. Szwedzka formacja na własnej ziem...