fot. DreamHack/Alex Maxwell

Heretics nowym domem FrenchFrogs

Team Heretics opuszcza iberyjską scenę CS:GO i przenosi się na północ Europy. Hiszpańska organizacja ogłosiła dziś, iż w jej szeregi wstąpił skład występujący dotąd pod nazwą FrenchFrogs.

Francusko-belgijski zespół poszukiwał nowego pracodawcy od początku marca, kiedy zakończył współpracę z Teamem 3DMAX. W tym czasie europejska formacja bez powodzenia wystąpiła w 9. sezonie ESL Pro League oraz na DreamHack Open Tours 2019, gdzie zajęła 5-6. lokatę. Niezadowalające rezultaty drużyny sprawiły, iż miesiąc temu rozstał się z nią Ali „hAdji” Haïnouss, najnowszy nabytek Windigo Gaming. Jak dziś się dowiedzieliśmy, jego miejsce na stałe zajmie Jérémy „jeyN” Nguyen. Niemający praktycznie żadnego obycia na międzynarodowej arenie 21-latek od pewnego czasu trenował już razem ze swoją nową ekipą.

Pierwszym testem formacji w nowych barwach będą otwarte eliminacje do MSI MGA 2019, które wystartują już pojutrze. Drużyna jeszcze tego lata powalczy także o utrzymanie w ESL Pro League, choć termin rozgrywek nie jest jeszcze znany.

Skład Teamu Heretics prezentuje się następująco:

  • David „Davidp” Prins
  • Bryan „Maka” Canda
  • Gaëtan „JiNKZ” Jamin
  • Logan „LOGAN” Corti
  • Jeremy „jeyN” Nguyen
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

StarLadder zaprezentował podział na grupy na europejskim Minorze

StarLadder Major Berlin 2019 zbliża się coraz większymi krokami, jednak zanim wystartuje główna impreza, przed nami emocje związane z regionalnymi Min...