fot. EPICENTER

Virtus.pro otwiera listę uczestników ESL One Hamburg

Jeszcze w maju zapowiedziano kolejną odsłonę ESL One Hamburg 2019. Pierwszego uczestnika tych rozgrywek poznaliśmy jednak dopiero dzisiaj. Do Niemiec na pewno zawita jeden z najlepszych obecnie zespołów na świecie, czyli Virtus.pro.

Skład z regionu CIS bez wątpienia będzie jednym z głównych faworytów do tytułu, zarówno w Hamburgu jak i podczas The International 2019. Przecież to właśnie VP jako pierwsze zapewniło sobie awans na najważniejszą imprezę roku w tym sezonie Dota Pro Circuit, wygrywając jednego Majora i plasując się na podium jeszcze trzech z nich. Ostatni raz Virtus.pro w akcji oglądać mogliśmy podczas EPICENTER Major – w Moskwie rosyjsko-ukraińska formacja zajęła trzecie miejsce, przegrywając z Teamem Liquid w meczu o awans do wielkiego finału.

ESL One Hamburg 2019 odbędzie się pod koniec października, a triumfator tych rozgrywek zostanie wyłoniony w Barclaycard Arenie 27 października. W imprezie udział weźmie łącznie dwanaście formacji, które staną do walki o nagrody z puli o wysokości 300 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Heretics nowym domem FrenchFrogs

Team Heretics opuszcza iberyjską scenę CS:GO i przenosi się na północ Europy. Hiszpańska organizacja ogłosiła dziś, iż w jej szeregi wstąpił skład wys...