fot. DreamHack/Adela Sznajder

Aristocracy eliminuje NoChance z UCC Summer Smash, PACT przegrywa z Chaos

Środa była dość spokojnym dniem dla nadwiślańskich formacji. W dzisiejszych spotkaniach na serwerze pojawiły się bowiem tylko dwie polskie drużyny, Aristocracy oraz Actina PACT, które po ich zakończeniu są jednak w różnych humorach.

Wicemistrzowie Polskiej Ligi Esportowej Wiosna 2019 zmierzyli się z międzynarodowym NoChance w ramach UCC Summer Smash. Ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa potrzebowała zwycięstwa, by zachować szanse na triumf w internetowych rozgrywkach. Seria nie rozpoczęła się jednak zgodnie z planem Polaków, gdyż pomimo pięknego powrotu nie zdołali oni w pełni odrobić strat na Duście2. Potem było już zdecydowanie lepiej, bo na Nuke’u oraz Trainie Aristocracy nie popełniało większych błędów i pewnie zgarnęło obie mapy, eliminując Mikaila „Maikelele” Billa i kompanów z dalszej rywalizacji.

Nieco później swoje spotkanie rozegrał Actina PACT, który w półfinale drabinki wygranych OGA Counter PIT Season 3 podejmował szwedzkie Chaos Esports Club. Na lokacji wybranej przez przeciwnika PACT nie miał za wiele do powiedzenia, zdobywając tylko siedem oczek. Z kolei w pierwszej połowie meczu na Trainie podopieczni Adriana „IMD” Piepera potrafili walczyć ze Skandynawami jak równy z równym, ale potem inicjatywę wyraźnie przejęli wyżej notowani rywale i to oni ostatecznie domknęli serię na swoją korzyść.

Poniżej prezentujemy pełną listę środowych spotkań polskich zespołów: 

10 lipca
14:55 NoChance 1:2 Aristocracy Dust2 16:12
Nuke 6:16
Train 9:16
18:00 Chaos Esports Club 2:0 Actina PACT Overpass 16:7
Train 16:12

Już jutro kolejny pojedynek z udziałem Aristocracy w UCC Summer Smash. TaZ i spółka staną w szranki z inną polską drużyną, Illuminar Gaming, w trzeciej rundzie dolnej drabinki zmagań. Start meczu przewidziany jest na godzinę 15.55.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Piast Gliwice zmierzy się z Barceloną! Areną pojedynku... boiska Rocket League

Fani Piasta Gliwice z pewnością chcieliby zobaczyć konfrontację swoich ulubieńców z zawodnikami FC Barcelony. I choć na taki mecz w piłkę nożną przyjd...