fot. Esports Awards

Polski fotograf nominowany w tegorocznej odsłonie Esports Awards!

W tym roku po raz czwarty w historii odbędzie się gala Esports Awards, na której, tak jak zwykle, wyłonieni zostaną zwycięzcy w przeróżnych kategoriach – od fotografa, poprzez streamera, aż po osobowość roku w esporcie. Wśród nominowanych znalazł się także jeden Polak.

W gronie finalistów w kategorii fotograf roku możemy bowiem dostrzec Michała Konkola, który na co dzień zajmuje się robieniem zdjęć podczas rozgrywek League of Legends organizowanych przez Riot Games. Obok naszego rodaka wyróżnieni przez społeczność zostali chociażby João Ferreira czy Helena Kristiansson. Warto również wspomnieć nieco o obsadzie pozostałych sześciu kategorii. Na statuetkę w dwóch z nich, a dokładnie streamer roku oraz osobowość roku, szanse ma Tyler „Ninja” Blevins.

Poniżej prezentujemy przykładowe fotografie Michała Konkola: 

fot. Riot Games
fot. Riot Games

O tytuł najlepszego streamera 2019 roku postarają się również Mike „shroud” Grzesiek czy Turner „Tfue” Tenney. Jeżeli chodzi o osobowość roku, to na liście nominowanych odnajdziemy m.in. reprezentanta MIBR-u Gabriela „FalleNa” Toledo, właściciela G2 Esports Carlosa „ocelote’a” Rodrígueza czy Eefje „Sjokz” Depoortere. Z kolei o miano przełomowej gry bieżącego roku powalczą na przykład Apex Legends, PUBG Mobile oraz FIFA 19.

Zapoznanie się z pełną listą finalistów oraz oddanie swojego głosu umożliwia oficjalna strona plebiscytu. Rozdanie nagród odbędzie się 16 listopada w Esports Stadium Arlington. Co warte odnotowania, po raz pierwszy w historii wydarzenie to będzie miało charakter bardziej otwarty, gdyż w sprzedaży pojawiły się już bilety.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy harmonogram żeńskiego turnieju CS:GO eLadies!

Już za niewiele ponad tydzień będziemy świadkami lanowego turnieju CS:GO dla kobiet eLadies, w którym udział wezmą czołowe zawodniczki z Europy. Przed...