fot. ESL/Adam Łakomy

Czy Polacy mają szansę na sukces podczas GG League? Sprawdzamy, co na to bukmacherzy STS-u

Podczas nadchodzącego weekendu będziemy świadkami emocjonujących zmagań w ramach poznańskiego Good Game League 2019. Polskę reprezentować będą Virtus.pro oraz Aristocracy. Czy w towarzystwie takich drużyn, jak G2 Esports lub HellRaisers, nasi rodacy mają szansę przebić się do czołówki? Sprawdźmy, jak do sprawy odnoszą się bukmacherzy STS-u.

Zacznijmy od inauguracyjnych spotkań zawodów, ponieważ to między innymi one zadecydują, czy zawodnicy znad Wisły pojawią się w fazie play-off. Na pierwszy ogień pójdzie Aristocracy, które stanie naprzeciw duńskiego Tricked Esport. Według bukmacherów STS-u to właśnie Wiktor “TaZ” Wojtas i spółka będą nieznacznymi faworytami tego starcia, wszak ich zwycięstwo zostało wycenione na 1,70 natomiast Skandynawów na 2,00. 

Kolejnym ciekawym starciem będzie potyczka Virtus.pro oraz Epsilon Esports. Janusz “Snax” Pogorzelski i spółka zaprezentowali się z całkiem dobrej strony podczas finałów wiosennej edycji Polskiej Ligi Esportowej, gdzie pokonali między innymi Aristocracy oraz x-kom AGO. Warto również dodać, iż wspomniane zwycięstwo zostało zdobyte zaraz po zmianach kadrowych, w wyniku których Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty został zastąpiony przez, wciąż testowanego, Tomasza “phra” Wójcika. Teraz Niedźwiedzie miały więcej czasu na treningi, więc można zakładać, że ich gra także się poprawi. Bukmacherzy również są dobrej myśli i skłaniają się bardziej w stronę Snaxa i spółki, gdyż za każdą postawioną na nich złotówkę można wygrać 1,75, gdy na Epsilon Esports – 1,95.

Jeżeli natomiast chodzi o wytypowanie zwycięzcy całego GG League 2019, to największym faworytem jest G2 Esports, będące najwyżej notowanym uczestnikiem turnieju. Obecnie francuska ekipa zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu HLTV, a ich ostatnie wyniki są zadowalające. Wystarczy tylko wspomnieć o zajęciu drugiego miejsca na światowych finałach ESL Pro League Season 9. Zwycięstwo Kenny’ego „kennySa” Schruba jest wyceniane na 1,90. Jeżeli natomiast chodzi o nadwiślańskie drużyny to według bukmacherów STS-u Aristocracy oraz Virtus.pro mają równe szanse na puchar. Kurs na triumf którejś z polskich formacji wynosi 7,00.

Więcej informacji na temat Good Game League 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej. Pełną ofertę STS-u na ruszające jutro zawody znajdziecie, klikając w poniższy baner:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aleksib: Ani razu nie rozmawialiśmy na temat suNny'ego wewnątrz drużyny

Kapitalny występ ENCE na Intel Extreme Masters Katowice 2019 sprawił, że od fińskiej piątki zaczęto wymagać rywalizacji z najlepszymi drużynami świata...