fot. materiały prasowe

W ten weekend poznamy mistrza Polski w Heroes of Might and Magic III

W tym roku odbywa się druga edycja Mistrzostw Polski w Heroes of Might and Magic III. Już wkrótce będziemy świadkami finałów aktualnej odsłony turnieju, które będą miały miejsce w Nervarien Studio w Krakowie.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski wystartowała pod koniec marca, a do rozgrywek zgłosiła się rekordowa liczba 1087 uczestników, co przebija ubiegłoroczną wartość ponad dwukrotnie. Podczas turnieju gracze będą korzystać z kompletnej wersji Heroes III (ze wszystkimi dodatkami) oraz fanowskiej modyfikacji Horn of the Abyss, która wprowadza nową zawartość, naprawia błędy i usprawnia grę w trybie multiplayer. Dla triumfatora imprezy przewidziany jest szereg nagród – oprócz 3000 złotych najlepszy zawodnik otrzyma także tematyczną biżuterię, monitor od Predator Gaming, obraz na płótnie oraz grawerowaną szklaną statuetkę.

Finały zawodów rozpoczną się 13 lipca i potrwają łącznie dwa dni. Transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie pod tym adresem, a poprowadzi je znany ze sceny League of Legends Fryderyk „Veggie” Kozioł. Więcej informacji na temat Mistrzostw Polski w Heroes of Might and Magic III można za to odnaleźć na oficjalnej stronie rozgrywek. 

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
czaru

Czaru: Za naszymi plecami Indictive zawarło umowę z Ipponem i SuperAZEm dotyczącą nagród z Ultraligi

Do rzeczy, które u boku podatków i śmierci są pewne w życiu, z pewnością należą afery finansowe. Nikt nie chce przecież być oszukany w momencie, w któ...