Play-offy Hearthstone Grandmasters już w ten weekend

Już w najbliższy weekend zwieńczony zostanie pierwszy sezon Hearthstone Grandmasters. Jest o co walczyć, bo triumfatorzy z każdego z regionów wzbogacą się o dodatkowe 2 tysiące dolarów, a także zapewnią sobie awans na zaplanowane na listopad Hearthstone Global Finals, które odbędzie się przy okazji BlizzConu.

W regionie Europy w najlepszej sytuacji znajdują się Chris „Fenomeno” Tsakopoulos oraz Casper „Hunterace” Notto, którzy zajęli pierwsze miejsca odpowiednio w grupie A oraz grupie B. Dzięki czemu zagwarantowali sobie oni promocję bezpośrednio do finału górnej drabinki play-offów swoich zbiorów. Z kolei pozostali czterej zawodnicy, którzy przebrnęli przez pierwszy etap zmagań, będą musieli dopiero ten przywilej wywalczyć.

Harmonogram play-offów prezentuje się następująco:

  • 12 lipca – 18:00 Bunnyhoppor kontra Seiko i pozostałe mecze grupy A
  • 13 lipca – 18:00 Kolento kontra Orange i pozostałe mecze grupy B
  • 14 lipca – 18:00 półfinały i finał

Szczegółowe informacje na temat rozstawienia zawodników, listy talii oraz aktualizowane na żywo wyniki meczów znaleźć można na stronie z harmonogramem rozgrywek. Wszystkie mecze obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Hearthstone’a na Twitchu. Co ciekawe, osoby, które połączą konta Twitch.tv i Blizzard Battle.net, a następnie obejrzą co najmniej trzy godziny transmisji z rozgrywek, otrzymają pakiety kart z Wyjścia z cienia.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
LEC 2019 Spring Finals

2,6 miliona dolarów. Tyle Rotterdam zarobił na finałach LEC

Riot Games opublikowało oficjalne statystyki z finałów League of Legends European Championship. Finały LEC odbyły się w Rotterdamie, a twórcy popularn...