fot. x-kom AGO

Kolejny tydzień, kolejni testowani w AGO. Crityourface dołącza, f1ku i reiko zostają

x-kom AGO kontynuuje przegląd młodych zawodników, którzy w najbliższym czasie mogliby zasilić szeregi zespołu. Przez najbliższy tydzień sztab szkoleniowy obserwować będzie kolejnych trzech graczy, sprawdzając ich potencjalną przydatność dla drużyny.

Tym razem padło m.in. na dobrze znanego szerszej publice Szymona „Crityourface” Plutę, który na szerokie wody wypłynął pod banderą Codewise Unicorns. To właśnie z tym zespołem udało mu się m.in. stanąć na najniższym stopniu podium 3. sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Ponownie zaproszenie do Gniazda otrzymał także klubowy kolega Pluty z Me & the boys, Kamil „reiko” Cegiełko, który testowany był już w ubiegłym tygodniu. Podobnie sprawa ma się ze związanym jeszcze do niedawna z Vex.esport Maciejem „f1ku” Miklasem.

Oznacza to, że przez kolejny tydzień skład x-kom AGO będzie prezentować się następująco:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Dominik „GruBy” Świderski
  • Kamil „reiko” Cegiełko – testy
  • Maciej „f1ku” Miklas – testy
  • Szymon „Crityourface” Pluta – testy
  • Mikołaj „miNirox” Michałków – trener

Przypomnijmy, że rewolucja w szeregach AGO zaczęła się pod koniec czerwca, bo to wtedy szeregi organizacji opuścili Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, Tomasz „phr” Wójcik i Kacper „kaper” Słoma. Kilka dni później doszło do fuzji z x-kom teamem, po której włodarze potwierdzili rozpoczęcie testów, które zakończyć się mają dopiero we wrześniu. Jak dotychczas sprawdzani byli tacy gracze, jak Miłosz „mhL” Knasiak, Eryk „leman” Kocęba, Olek „hades” Miskiewicz, Wojciech „Prism” Zięba oraz Grzegorz „jedqr” Jędras.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rewolucja w Overwatch League – cztery dywizje, mecze na własnym terenie

Organizatorzy Overwatch League zapowiedzieli z dawna oczekiwaną rewolucję. Już teraz wiemy, że w trzecim sezonie rozgrywek wiele się zmieni – z dwóch...