arquel
fot. ESL

Finały Twitch Rivals w Teamfight Tactics nie dla Polaków

Niesamowicie popularne w ostatnim czasie Teamfight Tactics doczekało się wczoraj pierwszej edycji turnieju spod szyldu Twitch Rivals, w której udział wzięli najpopularniejsi streamerzy z całego świata, w tym także czwórka reprezentantów naszego kraju. Niestety polscy taktycy nie poradzili sobie najlepiej i koniec końców musieli pożegnać się z Twitch Rivals: Teamfight Tactics Showdown już po pierwszym dniu zmagań.

Przypomnijmy, że na starcie turnieju, w którego puli nagród znalazło się 125 000 dolarów, zobaczyliśmy aż 64 influencerów, którzy zostali przydzieleni do dwóch grup. Pierwszego dnia każdy uczestnik miał stoczyć pięć batalii w Teamfight Tactics, zgarniając od 200 do 500 dolarów w zależności od zajętego przez siebie miejsca w danej potyczce. Na koniec dnia ósemka z największą sumą zdobytych pieniędzy ze wszystkich pięciu starć uzyskała możliwość gry w dalszym etapie rozgrywek. Ostatecznie żaden z Polaków nie zdołał znaleźć się w najlepszej ósemce w swojej grupie.

Najbliżej awansu do drugiej części Twitch Rivals: Teamfight Tactics Showdown był Jakub „Lothar” Szygulski, który finalnie uplasował się na dziesiątym miejscu w zestawieniu A. Członek G2 Esports zdołał wygrać tylko jedną z pięciu rozgrywek, a na koniec dnia na jego koncie znalazło się 1700 dolarów, czyli o 100 mniej niż potrzeba było do zakwalifikowania się do kolejnej fazy turnieju. Nieco słabiej, lecz nadal naprawdę solidnie, w zmaganiach poszło Krzysztofowi „Arquelowi” Sauciowi, który zajął czternastą lokatę, wzbogacając się tym samym o 1575 dolarów.

Damian „Nervarien” Ziaja oraz Cezary „Blackfireice” Cholewski zakończyli turniej organizowany przez Twitcha w trzeciej dziesiątce grupy A. Ostatecznie Nervarien zgarnął 1350 dolarów, co pozwoliło mu znaleźć się na 23. lokacie, Blackfireice z kolei zakończył rywalizację z czekiem na 1125 dolarów, przez co zakończył rywalizację na 30. miejscu w zbiorze A.

Do drugiej rundy Twitch Rivals: Teamfight Tactics Showdown awansowali:

Grupa A
Grupa B

Uthenera
General_HS_
GN_GG
GoBGG

superjj102
TidesOfTime
Wtcn
Amaz

joshOG
ibaailvp
Scarra
Dogdog

Becca
Ness
Reckful
nl_Kripp

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Chicago 2019 – najważniejsze informacje

Dopiero co zakończył się drugi sezon Intel Grand Slam, a już nadchodzi sezon trzeci. Jego inauguracją będzie startujące w czwartek Intel Extreme Maste...