fot. ESL/Adam Łakomy

Komu trzecie miejsce w PLE? AGO powalczy z AVEZ o najniższy stopień podium

Mimo że lanowe finały Polskiej Ligi Esportowej skończyły się już jakiś czas temu, to nadal nie znamy drużyny, która stanie na najniższym stopniu podium. Ta wyłoniona zostanie dopiero dziś, gdy to x-kom AGO i AVEZ Esport staną naprzeciwko siebie w meczu o 3. miejsce.

x-kom AGO vs AVEZ Esport
13:00 (BO3)

Przypomnijmy, że obie drużyny przybyły do Warszawy w mocno eksperymentalnych składach, ale mimo to udało im się zakończyć zmagania w najlepszej czwórce. W przypadku Jastrzębi przeszkodą nie do przejścia okazali się jednak późniejsi triumfatorzy z Virtus.pro, zaś Ośmiornice przegrały finalnie z Aristocracy. Dlatego dziś, już w formie online, to właśnie te formacje powalczą o najniższy stopień podium i nagrodę pieniężną w wysokości 12,5 tysiąca złotych. Faworyt? Trudno powiedzieć, tym bardziej że AGO dopiero co wymieniło testowanych przez siebie zawodników, angażując m.in. znanego z Codewise Unicorns Szymona „Crityourface’a” Plutę. Dlatego też postawa tej drużyny i jej możliwości do rozpoczęcia omawianego spotkania będą wielką niewiadomą.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy x-kom AGO a AVEZ Esport obejrzeć będzie można na kanale AVEZ na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
arquel

Finały Twitch Rivals w Teamfight Tactics nie dla Polaków

Niesamowicie popularne w ostatnim czasie Teamfight Tactics doczekało się wczoraj pierwszej edycji turnieju spod szyldu Twitch Rivals, w której udział...