STS
fot. StarLadder

Nadchodzi finał górnej drabinki europejskiego Minora! Sprawdzamy ofertę STS-u

Już dzisiejszego wieczoru o o godzinie 19:00 będziemy mogli być świadkami finału drabinki wygranych europejskiego Minora. W szranki staną zawodnicy North oraz mousesports – która z drużyn otrzyma slot na nadchodzącego Majora w Berlinie oraz 30 tysięcy dolarów? Sprawdzamy co na to bukmacherzy STS-u.

Patrząc na kursy, bardziej prawdopodobnym scenariuszem tego spotkania jest zwycięstwo mousesports, za które możemy otrzymać 1,62, podczas gdy wygrana North wyceniana jest na 2,13. Co ciekawe według rankingu HLTV to Valdemar „valde” Bjørn Vangså i spółka są wyżej notowaną drużyną, jednak różnica ta wynosi tylko jedną pozycję, bowiem North znajduje się na dziesiątym miejscu, natomiast mousesports na jedenastym. Dzisiejsze starcie może wskazać, która z drużyn bardziej zasługuje, by być w pierwszej dziesiątce na świecie, co tylko potęguje emocje krążące wokół tego spotkania.

Bukmacherzy STS-u za najbardziej prawdopodobny wynik uważają 2:0 dla mousesports, ponieważ za każdą postawioną na taki obrót sytuacji złotówkę możemy otrzymać 2,80. Sądząc po kursach, najmniej prawdopodobny jest rezultat 2:1 z przewagą dla zawodników spod bandery North, ponieważ kurs na to wydarzenie wynosi 4,25. Co ciekawe, nieco bardziej możliwe wydaje się wygrana duńskiej ekipy bez straty mapy, gdyż w takim przypadku możemy otrzymać 3,50 za każdą postawioną złotówkę.

Podczas tego Minora obie formacje popełniły po jednym błędzie, a ich występy można ocenić na całkiem podobnym poziomie, dlatego spodziewamy się naprawdę wyrównanego i emocjonującego spotkania.

Więcej informacji na temat Europe Minor Championship Berlin 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej. Transmisję na żywo z wyżej omawianego spotkania będziemy mogli obejrzeć w języku angielskim na oficjalnym kanale StarLaddera lub z polskim komentarzem u Piotra „izaka” Skowyrskiego. Pełną ofertę STS-u na ruszające jutro zawody znajdziecie, klikając w poniższy baner:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars o krok od spadku z ESEA MDL, MegaWonsz9 walczy w eliminacjach do MSI MGA

Podczas trwającego właśnie europejskiego Minora nie mamy niestety okazji oglądać w akcji żadnej drużyny z Polski. Pozostaje nam więc emocjonować się s...