STS

Liga 2on2 od Esports Heaven

Popularny serwis ligowy – Esports Heaven wyszedł do graczy Call of Duty 4 z kolejnym ciekawym pomysłem. Grupa postanowiła zorganizować ligę 2on2 w trybie Search & Destroy. Do tej pory mieliśmy okazję grać w turniejach 5on5, które zazwyczaj toczyły się w trybie podwójnej eliminacji, a teraz gracze mogą sprawdzić się w ladderze 2on2. W tej chwili zapisanych jest 49 drużyn, w tym reprezentanci z naszego kraju. Nie brakuje też czołowych europejskich formacji. Wszystkie drużyny powalczą o nagrodę w postaci myszek Razer Abyssus, które są przeznaczone dla najlepszej dwójki.


Walka w drabince trwa do 31 sierpnia, wtedy to zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma wspomnianą wcześniej nagrodę. Być może grupa Esports Heaven przedłuży tą ligę, gdyż jest to edycja testowa (2on2 CoD4 Test League), która ma za zadanie zbadać zapotrzebowanie i zainteresowanie graczy. Wszystko więc zależy od nas samych.

Do rozgrywek można zapisać się w tym miejscu, natomiast aktualną listę zapisanych drużyn i tabelę ligową znajdziemy pod tym linkiem. Zachęcamy też do polubienia profilu Esports Heaven na facebooku. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom! 

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fx z dywizją LoL-a!

Organizacja sportów elektronicznych :polska: Frag eXecutors pozyskała krajową dywizję platformy League of Legends. Sekcja dotychczas repr...