fot. ESL/Helena Kristiansson

Wiemy, kiedy odbędą się baraże o ESL Pro League Season 10

W najbliższym czasie w świecie Counter-Strike’a wszystko kręcić się będzie wokół Majora, ale przecież nie samym Majorem człowiek żyje. Niektóre ekipy nadal przecież nie mogą być pewne swojej ligowej przyszłości i będą musiały powalczyć o pozostanie w ESL Pro League. Teraz wreszcie wiemy, kiedy rozegra się ostateczna batalia o slot w 10. sezonie swoistej CS-owej ekstraklasy.

Turniej barażowy odbędzie się między 15 a 18 sierpnia i podzielony zostanie na dwie fazy. 15 i 16 sierpnia oglądać będziemy tzw. Pre-Relegation, w którym cztery najsłabsze drużyny ostatniej edycji EPL mierzyć się będą ze sobą. W Europie najlepsza z nich zapewni sobie utrzymanie, najgorsza spadnie do ESEA Mountain Dew League. Pozostała dwójka natomiast weźmie udział we właściwych zawodach Relegation zaplanowanych na 17 i 18 sierpnia. Podczas nich duet ten rywalizować będzie z zespołami, które zajęły drugie i trzecie miejsce podczas minionego sezonu MDL-a. W sumie slot w Pro Lidze uzyskają trzy ekipy. Nieco inaczej będzie wyglądać to natomiast w Ameryce Południowej – tam do baraży przystąpi pięć formacji, które walczyć będą o dwa miejsca w ESL Pro League.

Pary barażowe prezentują się następująco:

Europa Ameryka Północna

Pre-Relegation

Pre-Relegation

NiP vs Turkey5 Lazarus vs Singularity
Windigo vs Heretics Envy vs INTZ

Relegation

Relegation

2. Pre-Relegation vs Spirit 2. Pre-Relegation vs ATK
3. Pre-Relegation vs Sprout 3. Pre-Relegation vs 4. Pre-Relegation

10. sezon ESL Pro League rozpocznie się 8 października. Z kolei finały zaplanowano na 3-8 grudnia w Odense – podczas nich do wygrania będzie w sumie aż 600 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Hans sama, Misfits, LEC 2019 Summer Week 4

Hans sama wraca do LEC. U jego boku zagra nowy nabytek Misfits

Siedem tygodni League of Legends European Championship za nami, a sztab szkoleniowy Misfits Gaming wciąż nie znalazł idealnego składu. Nie pomogła wym...