Jak wygląda FIFA 20? Przecieki z wersji beta gry

Oficjalna premiera FIFY 20 będzie miała miejsce dopiero pod koniec września, ale część graczy ma już okazję testować najnowszą odsłonę gry w wersji beta. Szczęśliwcy dzielą się ze światem nowymi funkcjami, które będą dostępne w popularnym tytule od EA Sports.

Profil FIFA 20 BETA LEAKS na Twitterze zbiera wszystkie zdjęcia oraz materiały wideo, które pochodzą z bety FIFY 20. Najpopularniejszym trybem rozgrywki sieciowej jest rzecz jasna Ultimate Team, w którym pojawiła się odświeżona animacja otwierania paczek.

W ubiegłym tygodniu amerykańskie studio przedstawiło społeczności zmiany w trybie kariery – jedną z nich jest zaawansowana personalizacja naszego menedżera, który w tym roku może być kobietą. Gra pozwala graczom na dużą kreatywność, a jej owocem może być na przykład niecodzienna broda.

Pozostając przy trybie kariery, negocjacje transferowe będą odbywać się w dwóch nowych sceneriach (dotychczas zawsze były prowadzone w gabinecie). Mowa o dachu luksusowego budynku lub restauracji.

Kolejnym nowym elementem we wcześniej wspomnianym trybie są przedmeczowe i pomeczowe konferencje prasowe, na których będą padały dotyczące aktualnej formy poszczególnych zawodników, jak również całej drużyny.

Fani Juventusu grający w FIFĘ 20 mogą mieć powody do niezadowolenia, gdyż ich ulubiona ekipa nie będzie dostępna w nadchodzącej edycji produkcji ze stajni EA. Starą Damę imitować będzie niejakie Piemonte Calcio, które oczywiście otrzymało inną identyfikację wizualną. Tak w trykocie Piemonte prezentuje się Cristiano Ronaldo:

Z kolei tak wygląda strój bramkarza włoskiej drużyny – na poniższym zdjęciu nasz rodak Wojciech Szczęsny.

FIFA 20 ukaże się na rynku 27 września – w grę będą mogli zagrać zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i posiadacze PlayStation 4, Xbox Ona oraz Nintendo Switch.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ninja

Twitch promował pornografię na kanale Ninjy

Niespełna dwa tygodnie temu Tyler "Ninja" Blevins opuścił jedną z najpopularniejszych platform streamingowych, jaką jest Twitch i swoje kolejne transm...