fot. ESL/Helena Kristiansson

FaZe rozpoczyna bootcamp przed berlińskim Majorem

Filip „NEO” Kubski po krótkiej przerwie wraca na Majora! Ale jeszcze nie teraz – przed startem StarLadder Major Berlin 2019 Polaka i jego kolegów z FaZe Clanu czeka jeszcze bootcamp. Będzie on ostatnim etapem przygotowań do kluczowej dla międzynarodowego składu imprezy.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Kubski i spółka mają jeszcze trochę czasu, gdyż jako jedna z legend do gry wejdą dopiero 28 sierpnia. Mimo to FaZe już teraz zamierza zebrać się w Berlinie, bo to właśnie tutaj odbędzie się wspomniane zgrupowanie. O wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Olof „olofmeister” Kajbjer:

Przypomnijmy, że berliński Major może być ostatnią imprezą, podczas której NEO przywdziewać będzie barwy FaZe. Legendarny zawodnik nadal ma status zmiennika i niewykluczone, że po powrocie ze stolicy Niemiec zostanie zastąpiony przez kogoś innego. Niemniej wszystko zależeć pewnie będzie od wyniku, jaki 32-latek i jego drużyna osiągną podczas turnieju.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MaPet Show: No bo ile można czekać?!

Każdy albo prawie każdy, kto chociaż raz był w związku, kojarzy zapewne ten moment, gdy jest się przygotowanym do wyjścia, ale mimo to trzeba jeszcze...