fot. DreamHack/Fredrik Nilsson

Kobieca drużyna Dignitas znowu w komplecie

W maju szeregi Dignitas opuściła Catherine „CAth” Leroux. Od tego czasu kobieca formacja ze Stanów Zjednoczonych musiała korzystać z pomocy zmienniczki, którą była Melisa „Theia” Mundorff. 20-latka zaprezentowała się jednak na tyle dobrze, że zaproponowano jej stały angaż.

Mundorff całą swoją dotychczasową karierę spędziła, grając w różnego rodzaju miksach i na koncie ma m.in. występy w kilku edycjach popularnego półamatorskiego turnieju Fragadelphia. Pod koniec ubiegłego roku otarła się natomiast o awans na WESG 2018, zajmując wraz z Star Spangled Fraggers drugie miejsce podczas amerykańskich eliminacji. To właśnie wtedy dane jej było wystąpić z kilkoma reprezentantkami Dignitas, które po rozstaniu z CAth zdecydowały się skorzystać z jej pomocy.

Theia szybko odpłaciła się za zaufanie i pomogła zespołowi dotrzeć do półfinału DreamHack Showdown 2019 w Walencji. – Niezwykle się cieszę z tego, iż mogę żyć swoimi marzeniami i grać z tak niesamowicie dobrymi zawodniczkami. Jestem zaszczycona faktem, iż będę mogła kontynuować mistrzowskie dziedzictwo Dignitas, z którego zespół ten jest przecież znany – nie kryła radości w oficjalnym oświadczeniu nowa członkini zespołu.

W tej sytuacji skład Dignitas prezentuje się następująco:

  • Emmalee „EMUHLEET” Garrido
  • Lynnie „artStar” Noquez
  • Amanda „rain” Smith
  • Kiara „milk” Makua
  • Melisa „Theia” Mundorff
  • David „Xp3” Garrido – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Udany debiut odświeżonego składu PACT, mieszane wyniki Polaków w LOOT.BET/CS

Pierwszy dzień nowego tygodnia przebiegał pod znakiem rywalizacji polskich ekip CS:GO w internetowych rozgrywkach. Dzisiejszego popołudnia i wieczoru...