fot. DreamHack/Adela Sznajder

Wtorek z CS-em: pojedynki Polaków w ligach internetowych, kontynuacja kwalifikacji do ECS

Jeśli nie macie planów na dzisiejsze popołudnie oraz wieczór, to czas to zmienić. W walce z nudą pomogą polskie zespoły CS:GO, którym przyjdzie dość licznie stawić się na serwerach i podjąć walkę o wygrane w internetowych rozgrywkach. Ale po kolei…

Na dobry start czeka nas pojedynek Youngsters z Heretics w ramach LOOT.BET/CS Season 3. Miksowy skład Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego znalazł się pod ścianą, wszakże na jego koncie nie wylądowało do tej pory choćby jedno zwycięstwo. Jeśli więc polski zespół marzy jeszcze o play-offach turnieju z pulą nagród wynoszącą 30 tysięcy dolarów, nie może pozwolić sobie na kolejne wpadki. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo naprzeciw naszych rodaków stanie francusko-belgijski Team Heretics z Loganem „LOGANEM” Cortim w składzie.

Nieco później do akcji wkroczą od razu dwie kolejne formacje znad Wisły. W bratobójczym starciu spotkają się przedstawiciele Izako Boars oraz adwokacika. Dla popularnych Dzików będzie to premierowy mecz w 3. splicie Alienware Game Arena Season 1, z kolei miks Grzegorza „SZPERO” Dziamałka będzie miał okazję podreperować swój bilans wynoszący obecnie 2-2. Na tym jednak nie koniec, bo zaraz po skończonym polsko-polskim boju IB powalczy w tych samych rozgrywkach z zagranicznym rywalem w postaci ECLOT Gaming. Ekipa złożona ze Słowaków i Czechów to jak na razie lider tabeli z kompletem wygranych na koncie.

Od godziny 19 czekają nas za to emocje związane z otwartymi kwalifikacjami do Esports Championship Series Season 8. O promocję do Pinnacle Cup, będącego ostatnim przystankiem na drodze do udziału w tej prestiżowej lidze, walczą jeszcze cztery formacje znad Wisły – Youngsters, Aristocracy, Pompa Team oraz HzDeagla z Karolem „repo” Cybulskim na czele. Wszystkie z nich zagrają w 1/32 finału, a jeśli zdołają odnieść triumf, to jeszcze dziś będą miały okazję sprawdzić formę swoich rywali w dwóch kolejnych rundach. Dokończenie pierwszych otwartych eliminacji nastąpi jutro, ale w przypadku niepowodzenia Polakom pozostaną jeszcze trzy szanse na awans.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

13 sierpnia
15:55 Youngsters vs Team Heretics BO3 transmisja
17:00 Izako Boars vs adwokacik 2xBO1 transmisja
19:00 Izako Boars vs ECLOT Gaming 2xBO1 transmisja
19:00 Youngsters vs Venkonas BO1  
19:00 Aristocracy vs MadFrag BO1  
19:00 Pompa Team vs Ambush Esport BO1  
19:00 HzDeagla vs VIKKK BO1  
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami Extremalna Rozgrzewka – turniej Fortnite'a z pulą 32 tysięcy złotych

Mało wam emocji związanych z turniejami Fortnite'a? Już jutro odbędzie się Extremalna Rozgrzewka, a więc zmagania przeznaczone dla rodzimych graczy, k...