fot. Fantasy Expo

Przed nami Extremalna Rozgrzewka – turniej Fortnite’a z pulą 32 tysięcy złotych

Mało wam emocji związanych z turniejami Fortnite’a? Już jutro odbędzie się Extremalna Rozgrzewka, a więc zmagania przeznaczone dla rodzimych graczy, którzy powalczą o nagrody z łącznej puli pieniężnej wynoszącej 32 tysiące złotych.

W ramach organizowanych przez FantasyExpo zawodów odbędzie się sześć punktowanych gier na takich samych zasadach, jak podczas niedawno zakończonego Fortnite World Cup. Wyróżnionych zostanie piętnastu najlepszych uczestników, a dla triumfatora przewidziana jest nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych. Drugi najlepszy zawodnik wzbogaci się o połowę tej kwoty, zaś trzeci zgarnie trzy tysiące złotych. Wszystkie mecze będzie można oglądać na oficjalnym kanale Fortnite PL w serwisie YouTube, a dodatkowo trzy finałowe starcia będą emitowane na głównej stronie Onet.pl.

Jak wziąć udział w Extremalnej Rozgrzewce? Chętni, za pośrednictwem specjalnego formularza, mogą wysyłać swoje zgłoszenia do dzisiaj do godziny 18:00. Uczestnicy turnieju zostaną wyłonieni wyłącznie na podstawie rankingu opierającego się o punkty zdobyte podczas oficjalnych aren w grze. Start jutrzejszej rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kobieca drużyna Dignitas znowu w komplecie

W maju szeregi Dignitas opuściła Catherine "CAth" Leroux. Od tego czasu kobieca formacja ze Stanów Zjednoczonych musiała korzystać z pomocy zmienniczk...