fot. AGO Esports

Povity opuszcza x-kom AGO

W dywizji Fortnite’a x-kom AGO pozostaje już tylko trzech graczy. To efekt ostatniej decyzji organizacji Jakuba Szumielewicza, która, za porozumieniem stron, zakończyła współpracę z Igorem „Povitym” Zielińskim.

Povity był członkiem AGO od lipca ubiegłego roku, co czyniło go zawodnikiem z najdłuższym stażem w organizacji spośród wszystkich członków składu. Pod tą banderą Zieliński wystąpił podczas ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite, gdzie rywalizował zarówno w polskiej, jak i międzynarodowej odsłonie turnieju. Podczas zawodów rozgrywanych w stolicy Górnego Śląska gracz nie osiągnął jednak żadnych większych sukcesów. Poza tym Povity często próbował swoich sił w internetowych rozgrywkach, w tym w Fortnite Fall Skirmish, gdzie podczas drugiego tygodnia zmagań uplasował się na wysokim siódmym miejscu. Teraz celem zawodnika jest zdobycie wyższego wykształcenia.

2019 rok niestety nie należał do udanych. Od marca zacząłem odczuwać spory brak motywacji do samej gry, z miesiąca na miesiąc grałem coraz mniej, co objawiało się coraz gorszymi wynikami, powodowało we mnie wielki stres i nerwy, bo chciałem jak najlepiej. Poza grą byłem senny, bardzo szybko przybierałem na wadze i miałem problemy z koncentracją. W ostatnim czasie dowiedziałem się o paru problemach zdrowotnych, które wyjaśniają wiele z tych objawów – powiedział sam zainteresowany w swoim oświadczeniu, którego pełną treść możecie przeczytać tutaj.

W związku z tym skład x-kom AGO wygląda następująco:

  • Dawid „DaaV” Grzybek
  • Aleksander „Zeek” Zygmunt
  • Jarosław „JarkoS” Kaleta
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kim są zawodnicy Ekstraklasa Games?

Streamerzy, profesjonalni gracze, ale również zwykli fani serii FIFA mogli wziąć udział w eliminacjach do pierwszej edycji turnieju Ekstraklasa Games...