fot. StarLadder/Igor Bezborodov

CR4ZY czwartym potwierdzonym uczestnikiem DreamHacka w Rotterdamie

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od startu DreamHack Open Rotterdam 2019. Znamy już połowę drużyn, które pojawią się na tej imprezie – dziś listę jej uczestników zasiliło CR4ZY, które otrzymało bezpośrednie zaproszenie od organizatorów.

Międzynarodowa formacja ma za sobą bardzo udane lato. Nemanja „nexa” Isaković wraz z kompanami przedarli się przez niezwykle wymagający cykl kwalifikacyjny do StarLadder Major Berlin 2019, na którym byli naprawdę blisko awansu do play-offów. W decydujących meczach w stolicy Niemiec CR4ZY uległo jednak Astralis oraz Natus Vincere i ostatecznie uplasowało się na 9-11. lokacie. Tak dobry rezultat pozwolił piątce ze Starego Kontynentu przesunąć się na dwunaste miejsce w prestiżowym rankingu HLTV.

Przed przyjazdem do Holandii ekipa już w najbliższy weekend weźmie udział w Arctic Invitational, turnieju lanowym, na którym wystąpią również m.in. FURIA Esports oraz Cloud9. CR4ZY w Helsinkach pojawi się w swoim podstawowym składzie, warto jednak pamiętać, iż według nieoficjalnych doniesień na celowniku G2 Esports znalazło się aż dwóch jego członków – wspomniany już wcześniej nexa, a także Nemanja „huNter-” Kovač.

Lista uczestników DreamHacka w Rotterdamie obecnie wygląda tak:

AVANGAR Beşiktaş Esports CR4ZY DreamEaters

DH Open Rotterdam odbędzie się między 18 a 20 października. W jego puli nagród znajdzie się 100 tysięcy dolarów, o której oprócz wyżej wymienionych ekip powalczą jeszcze dwie zaproszone drużyny, a także dwa zespoły wyłonione na drodze regionalnych eliminacji dla Europy i krajów Beneluksu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: NEO opuszcza FaZe!

W obliczu dopływających do nas zewsząd doniesień trudno było spodziewać się innego obrotu spraw. Dziś Filip "NEO" Kubski oficjalnie został odsunięty o...