STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

IEM Beijing nie dla One More Time

To już pewne – One More Time nie wystąpi na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019. Rodzimy miks przegrał bowiem swój drugi mecz w ramach GG.Bet Beijing Invitational, co oznacza, że zmagania grupowe zakończy na ostatnim miejscu.

Drużyna Olka „hadesa” Miskiewicza przystępowała do gry po niezwykle dla siebie udanych otwartych eliminacjach, ale jasne było, że czeka na nią naprawdę trudne zadanie. OMT było zdecydowanie najniżej notowanym ze wszystkich uczestników, a w grupie natrafiło na drużyny rywalizujące na co dzień w ESL Pro League lub też ESEA Mountain Dew League. Zresztą już pierwszy mecz z G2 Esports, który zakończył się porażką polskiej piątki 8:16, pokazał, że rzeczywistość jest okrutna. Także Heroic, czyli drugi rywal One More Time, nie miał litości, chociaż trzeba hadesowi i spółce oddać, że na Duście2 potrafili urywać o wiele bardziej uznanemu przeciwnikowi aż 12 rund. Marne to jednak pocieszenie, bo i tak dla One More Time przygoda z GG.Bet Beijing Invitational dobiegła końca.

Obecny układ grupy Polaków oraz wyniki rozegranych dotychczas spotkań wyglądają następująco:

# Drużyna Bilans
1. G2 Esports 2 – 0
2. Team GamerLegion 1 – 1
5. Heroic 1 – 1
8. One More Time 0 – 2
Heroic 0:16 GamerLegion
G2 16:8 One More Time
GamerLegion 1:2 G2
Heroic 2:0 One More Time

GG.Bet Beijing Invitational potrwa do 20 września, gdy to rozegrany zostanie wielki finał. Jego zwycięzca zapewni sobie awans na zaplanowane na listopad Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy komplet uczestników zamkniętych kwalifikacji do ESL MP

Otwarte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 to już przeszłość. Wczoraj rozdane zostały cztery miejsca w zamkniętej części rywalizacji, a t...