STS
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 16-22 września

Za nami kolejny tydzień pełen esportowych emocji. To na przestrzeni ostatnich siedmiu dni wyłoniono zwycięzców dwóch międzynarodowych lanów Counter-Strike: Global Offensive, na których grali Polacy, poznaliśmy wszystkie formacje, jakie zagrają ostatecznie na tegorocznych Worldach oraz dowiedzieliśmy się więcej o Intel Extreme Masters Katowice 2020. O tych i wielu innych ciekawych zdarzeniach przeczytacie w naszym kolejnym […]

Za nami kolejny tydzień pełen esportowych emocji. To na przestrzeni ostatnich siedmiu dni wyłoniono zwycięzców dwóch międzynarodowych lanów Counter-Strike: Global Offensive, na których grali Polacy, poznaliśmy wszystkie formacje, jakie zagrają ostatecznie na tegorocznych Worldach oraz dowiedzieliśmy się więcej o Intel Extreme Masters Katowice 2020. O tych i wielu innych ciekawych zdarzeniach przeczytacie w naszym kolejnym tekście z cyklu Najważniejsze wydarzenia tygodnia.

Illuminar wygrywa Games Clash Masters

Illuminar Gaming wygrało swojego pierwszego lana w nowych barwach! Paweł „innocent” Mocek i spółka podczas Games Clash Masters 2019 zaprezentowali się znakomicie, a zwieńczeniem tego turnieju było ich zwycięstwo 3:0 ze Sprout w wielkim finale.

Illuminar mistrzem Games Clash Masters 2019!

Virtus.pro z drugim miejscem na V4 Future Sports Festival

Już na samym początku V4 Future Sports Festival 2019 Virtus.pro odnotowało swoją pierwszą porażkę z Tricked Esport. Polacy ostatecznie zdołali jednak awansować do play-offów, gdzie wygrali z dwoma wyżej notowanymi rywalami, zaś w finale ponownie ulegli wywodzącej się z Danii ekipie.

Łyżka dziegciu w beczce miodu. Virtus.pro kończy V4 FSF z wicemistrzostwem

IEM wraca do Katowic

Esportowe święto znów zawita do Katowic! Na przełomie lutego i marca 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się kolejna edycja Intel Extreme Masters.

IEM znowu w Katowicach! W puli turnieju CS:GO pół miliona dolarów

x-kom AGO zaprezentowało sześcioosobowy skład CS:GO

Po nieco ponad dwóch miesiącach obserwacji x-kom AGO w końcu ujawniło swój podstawowy skład Counter-Strike: Global Offensive. Do Damiana „Furlana” Kisłowskiego oraz Dominika „GruBego” Świderskiego dołączyła – co zaskakujące – czwórka zawodników, która będzie reprezentować organizację w nadchodzących turniejach.

x-kom AGO w końcu odkrywa karty. Oto nowy, 6-osobowy skład CS:GO Jastrzębi!

Znamy wszystkich uczestników tegorocznych Worldsów

Zakończyły się regionalne japońskie rozgrywki League of Legends, dzięki czemu poznaliśmy wszystkich uczestników tegorocznych Worldsów. W Mistrzostwach Świata 2019 w LoL-a udział weźmie tylko jeden Polak.

Znamy wszystkich uczestników Worlds 2019!

flusha i Golden wracają do Fnatic

Po niecałym miesiącu Fnatic może ponownie pochwalić się pełnym pięcioosobowym składem CS:GO. Włodarze szwedzkiej organizacji sięgnęli po dwóch zawodników, którzy już wcześniej pojawili się w drużynie.

flusha i Golden ponownie zawodnikami Fnatic!

Zapowiedziano ESL Sprite Mistrzostwa Kobiet w CS:GO

ESL i Sprite połączyły siły, by wspólnie rozwijać polską kobiecą scenę Counter-Strike’a: Global Offensive. Rozgrywki mają być również elementem globalnej kampanii „I Love You Hater”.

Kobiety do boju! Zapowiedziano ESL Sprite Mistrzostwa w CS:GO z 30 000 PLN w puli

Valve mówi nie turniejom CS:GO na wyłączoność

Valve to firma, która pozwala samodzielnie rozwijać się esportowej scenie CS:GO i rzadko się do niej wtrąca. Jednakże ze względu na ostatnie plotki mówiące o tym, że uczestnicy przyszłego sezonu ESL Pro League nie mogliby brać udziału w rozgrywkach ligowych innych spółek, firma Gabe’a Newella wydała oświadczenie, w którym stanowczo potępia takie działania mogące spowodować długoterminowe szkody.

Organizatorzy rozgrywek CS:GO chcą drużyn na wyłączność? Valve mówi stanowcze nie


Wszystkie artykuły z tego cyklu dostępne są pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kuben: Moje młode wilki w końcu poczuły, co to znaczy grać w finale

Dobiegła już końca fantastyczna przygoda Virtus.pro z V4 Future Sports Festival 2019. Co prawda ostatecznie Polacy nie dali rady sięgnąć po końcowy tr...