STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Polsko-polskie starcie w LOOT.BET/CS, pracowity wtorek PACTU

Illuminar Gaming wreszcie odpoczywa po niezwykle udanym występie na Games Clash Masters 2019, ale takiego komfortu nie mają Aristocracy oraz x-kom AGO. Te formacje we wtorek wyjdą bowiem na serwer w ramach LOOT.BET/CS Season 4, podobnie zresztą jak Actina PACT. Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka rozegrają dziś łącznie aż trzy internetowe pojedynki. Reprezentanci organizacji Marcina […]

Illuminar Gaming wreszcie odpoczywa po niezwykle udanym występie na Games Clash Masters 2019, ale takiego komfortu nie mają Aristocracy oraz x-kom AGO. Te formacje we wtorek wyjdą bowiem na serwer w ramach LOOT.BET/CS Season 4, podobnie zresztą jak Actina PACT. Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka rozegrają dziś łącznie aż trzy internetowe pojedynki.

Reprezentanci organizacji Marcina „padre” Kurzawskiego otworzą wtorkowe zmagania batalią z Aristocracy, które z Gdyni wyjechało zapewne z niemałym niedosytem. Czas najwyższy jednak, by zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa zapomniał o niepowodzeniu w półfinale GCM, bo stawką polsko-polskiego starcia będzie awans do fazy pucharowej LOOT.BET/CS. Na całe szczęście nie oznacza to, iż przegrany pożegna się z rywalizacją – nadwiślańskie formacje legitymują się obecnie bilansem 2-0 w systemie szwajcarskim.

Na przeciwległym biegunie znajdują się natomiast x-kom AGO oraz Unique Team, które staną do walki o swój turniejowy byt. Przyzwoita dyspozycja Jastrzębi w Trójmieście pozwala wierzyć, iż to właśnie nasi rodacy wyjdą zwycięsko z tego pojedynku – w dodatku w ostatnich tygodniach skład z regionu CIS notował dosyć przeciętne rezultaty, ulegając chociażby adwokacikowi.

Na 17:00 zaplanowano jedyne interesujące nas dziś spotkanie w trybie BO1 – na serwer wróci PACT, który postara się sięgnąć po premierową wygraną w ESEA Mountain Dew League Season 32. Na drodze Polaków stanie Team GamerLegion, który w weekend otarł się o awans na DreamHack Open Rotterdam. Rotująca w ostatnich dniach składem formacja bez wątpienia będzie dziś faworytem – chociażby dlatego, iż obecnie plasuje się na 30. miejscu w prestiżowym rankingu HLTV.

Dzień zakończy kolejny mecz z udziałem PACTU, tym razem rozgrywany w ramach szóstej odsłony OGA Counter Pit. W drugiej rundzie drabinki przegranych nadwiślańska piątka podejmie mało znane Helsinki REDS, które w niedzielę dość niespodziewanie rozprawiło się z Teamem LDLC. Nasi rodacy po pewnej wygranej z pro100 ulegli natomiast HAVU Gaming.

Tak wygląda dzisiejszy harmonogram:

24 września
12:55 Aristocracy vs Actina PACT BO3
15:55 x-kom AGO vs Unique Team BO3
17:00 Actina PACT vs Team GamerLegion BO1
20:00 Actina PACT vs Helsinki REDS BO3
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

WARDELL opuszcza Ghost

W połowie czerwca Ghost Gaming zakończyło swoją działalność na scenie CS:GO, rozstając się z niemalże całym swoim składem. Częścią organizacji pozosta...