STS
fot. Izako Boars

natsu reprezentantem Izako Boars w FIFA Ultimate Team

W czerwcu Izako Boars poszerzyło swoją działalność o kolejną dywizję. Tym razem organizacja Piotra „izaka” Skowyrskiego postanowiła zaznaczyć swoją obecność na scenie FIFY, zatrudniając skład rywalizujący w trybie 11vs11. Dziś popularne Dziki postawiły jednak kolejny krok. Okazuje się bowiem, że IB będzie mieć swojego reprezentanta w zmaganiach FIFA Ultimate Team. Tym będzie Damian „natsu” Gajewski, […]

W czerwcu Izako Boars poszerzyło swoją działalność o kolejną dywizję. Tym razem organizacja Piotra „izaka” Skowyrskiego postanowiła zaznaczyć swoją obecność na scenie FIFY, zatrudniając skład rywalizujący w trybie 11vs11. Dziś popularne Dziki postawiły jednak kolejny krok.

Okazuje się bowiem, że IB będzie mieć swojego reprezentanta w zmaganiach FIFA Ultimate Team. Tym będzie Damian „natsu” Gajewski, który wcześniej współpracował z rodzimą formacją już przy okazji rywalizacji jedenastu na jedenastu. – Damiana poznałem podczas Pucharu Polski w Kielcach, gdzie wspólnie z naszą dywizją 11vs11 sięgnęli po wygraną w całym turnieju. Już wtedy zaczęliśmy rozmowy o jego rozwoju w trybie FUT. Teraz mamy okazję na jeszcze większe możliwości w kwestii rozwoju tego chłopaka. Ma niesamowite ambicje i nie możemy się już doczekać jego pierwszych osiągnięć, a te na pewno się pojawią, patrząc na jego grę – zapewnia w rozmowie z naszym serwisem Paweł Potoczny, menadżer Izako Boars.

Gajewski w ostatnich miesiącach występował m.in. w Ekstraklasa Games, grając pod banderą Miedzi Legnica. Teraz przed nim kolejne wyzwania, związane m.in. z nowymi zadaniami w IB oraz pojawieniem się FIFY 20. A jakie plany ma sam zawodnik? – W najbliższym czasie skupiam się na opanowaniu w pełni nowej FIFY. Zostałem też zaproszony do EFA Poland, gdzie mam szansę rywalizować z najlepszymi zawodnikami. Czekam również na ogłoszenie kalendarza turniejowego od EA Sports oraz na nowy sezon Ekstraklasa Games, w którym mam nadzieję ponownie wystartować – przyznał 21-latek.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rewanż za fazę grupową. Astralis i Evil Geniuses w wielkim finale ESL One New York

W grze o triumf na ESL One New York 2019 pozostały już tylko dwie formacje. Z jednej strony mamy Astralis, które postara się przedłużyć hegemonię euro...