fot. ESL/Adam Łakomy

NEEX dołącza do SMASH Esports!

Po miesięcznej przerwie SMASH Esports powraca na scenę CS:GO. Organizacja należąca do dwóch znanych muzyków, Dimitriego Vegasa i Like’a Mike’a, zaprezentowała nam swój nowy skład, w którym znalazł się także polski akcent!

Nowym graczem SMASH został bowiem Sebastian „NEEX” Trela, który ostatnie jedenaście miesięcy spędził w szeregach Izako Boars. 23-latek w przeszłości związany był m.in. z ESC Gaming, PRIDE czy też Pompa Teamem, ale największe w karierze sukcesy odnosił właśnie pod banderą popularnych Dzików. To z nimi udało mu się wielokrotnie rywalizować podczas najważniejszych imprez na krajowej scenie, a także nabywać międzynarodowego doświadczenia w ramach zmagań w ESEA Mountain Dew League. W miniony weekend młody snajper obecny był także na finałach Polskiej Ligi Esportowej, gdzie wraz ze swoimi byłymi już kolegami sięgnął po wicemistrzostwo.

Poza NEEXEM swoje miejsce w zespole znaleźli także m.in. Joakim „disco doplan” Gidetun i Denis „grux” Gutaj, którzy jeszcze kilka miesięcy temu wspólnie występowali w barwach Teamu Ancient, walcząc chociażby na europejskim Minorze. Spore doświadczenie posiada również Kamen „bubble” Kostadinov. Bułgar na początku listopada pożegnał się z Windigo Gaming, wcześniej jednak pomógł tej formacji wygrać World Electronic Sports Games 2018. Z kolei Kristjan „FejtZ” Allsaar, który zajął ostatni wolny fotel, od dłuższego czasu miał problemy ze znalezieniem dla siebie miejsca na dłużej – swoich sił próbował już w Ameryce Północnej, a nawet Azji. Pieczę nad tak sformowaną drużyną sprawować będzie inny były pracownik Windigo, Anton „ToH1o” Georgiev.

Nowy skład SMASH Esports prezentuje się następująco:

  • Kristjan „fejtZ” Allsaar
  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Kamen „bubble” Kostadinov
  • Denis „grux” Gutaj
  • Anton „ToH1o” Georgiev – trener
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Viva Brasil! ESL zorganizuje Majora CS:GO w Rio de Janeiro

Koniec domysłów, koniec plotek – poznaliśmy wreszcie miejsce, w którym rozegrany zostanie pierwszy w 2020 roku Major CS:GO. Ten odbędzie się w Brazyli...