fot. ESL/Adam Łakomy

HAVU środowym rywalem Illuminar

Paweł „dycha” Dycha i jego Sprout pozostają w grze o triumf w United Masters League Season 2, ARCY natomiast pożegnało się już z zawodami. Niemniej na tym polskie akcenty się nie kończą, bo dziś o awans do półfinału internetowych rozgrywek zawalczy Illuminar Gaming.

Illuminar Gaming vs HAVU Gaming
16:00 (BO3)

Jak dotychczas podopieczni Adriana „imd” Piepera przegrali w bieżącej edycji UML tylko jeden mecz, chociaż miało to miejsce jeszcze w listopadzie. Najbliższy rywal iHG, HAVU Gaming, do samego końca musiał natomiast drżeć o promocję do ćwierćfinału i dopiął swego dopiero po wymęczonym zwycięstwie nad Teamem GamerLegion. Nie dajmy się jednak zwieść, bo fińska piątka to naprawdę wymagający rywal, który nie bez powodu znalazł się w czołówce 32. sezonu ESEA Mountain Dew League i może dostać się nawet do ESL Pro League. Jedynym problemem, z jakim muszą mierzyć się gracze z Europy Północnej, jest brak stabilizacji formy, zwłaszcza w starciach z wyżej notowanymi oponentami. I to właśnie w tym Illuminar powinno upatrywać swojej szansy na zwycięstwo.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy Illumingar Gaming a HAVU Gaming dostępna będzie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wicemistrz świata w Fortnite'a opuszcza CLG

1,8 miliona dolarów – któż z nas nie chciałby zdobyć takiej sumy? A to właśnie ona w lipcu ubiegłego roku padła łupem Harrisona "psalma" Changa, czyli...