Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 24 lutego – 1 marca

W ubiegłym tygodniu nikt nie mógł narzekać na brak emocji – miały bowiem miejsce finały Intel Extreme Masters Katowice 2020 oraz turniejów towarzyszących. Co więcej, prócz meczów Oleksandra „s1mple” Kostylieva i jego kolegów, mogliśmy na bieżąco śledzić ruchy transferowe na polskiej scenie, których było dość dużo. Riot Games ogłosiło również zmiany w zawieszonej od miesiąca League of Legends Pro League. Oto najważniejsze wydarzenia ostatnich dni.

Na`Vi wygrywa IEM Katowice 2020!

Natus Vincere przed ponad milionową publicznością śledzących transmisję online wygrało wielki finał Intel Extreme Masters Katowice 2020! Oleksandr „s1mple” Kostyliev i spółka w walce na zaledwie trzech mapach pokonali G2 Esports.

Sprintem po puchar. Na`Vi nowym mistrzem w Katowicach!

Zmiany w składzie Wisły All in!

Od wielu miesięcy Wisła All in! Games Kraków nie potrafiła podbić ani krajowego, ani międzynarodowego podwórka. Włodarze organizacji podjęli w związku z tym decyzję o zmianach kadrowych.

Zmiany w składzie CS:GO Wisły All in! Dwóch graczy poza drużyną

jedqr dołącza do Illuminar Gaming

Trzecim graczem, który w ostatnim tygodniu pożegnał się z Wisłą All in! był Grzegorz „jedqr” Jędras. Od wczoraj 21-latek występuje w barwach Illuminar Gaming.

jedqr dołącza do Illuminar Gaming! mono poza składem?

CLEANTmix przedstawia nowy, odświeżony skład

CLEANTmix zakończył testy zawodników i zaprezentowała swój nowy, odświeżony skład CS:GO. Do zespołu dołączyli Szymon „Crityourface” Pluta i Alan „mepsoN” Ciszewski.

CLEANTmix kończy testy i przedstawia odświeżony skład

Valve dodaje do CS:GO naszywki oraz menu celownika

Edycja celownika od kilku dni dostępna jest w ustawieniach gry! Co więcej, istnieje również możliwość jego szybkiego udostępniania i importowania. Do gry zawitały również naszywki, które będzie można przytwierdzić wybranemu agentowi.

Aktualizacja CS:GO: Nowe podmenu dla celowników i naszywki dla agentów

rapha mistrzem drugiego etapu Quake Pro League

Mistrzem drugiego etapu Quake Pro League, którego finały miały miejsce w Katowicach, okazał się Shane „rapha” Hendrixson, który przyjechał na turniej jako główny faworyt.

rapha mistrzem drugiego etapu Quake Pro League, Av3k w top 12

Rogue wygrywa IEM Katowice 2020

Już po raz drugi w katowickim Spodku wygrał Lee „Rogue” Byeong Yeol. Koreańczyk w wielkim finale Intel Extreme Masters Katowice 2020 StarCrafta 2 pokonał Joo „Zesta” Sung Wooka.

Rogue mistrzem IEM Katowice 2020!

Wiosenna runda LPL wraca jako rozgrywki online

Po miesiącu od zawieszenia League of Legends Pro League z powodu koronawirusa, ogłoszono powrót znanej chińskiej ligi. Mecze nie będą rozgrywane w studiu LPL, a drużyny aż do odwołania będą walczyć online.

Wiosenna runda LPL wraca… ale jako rozgrywki online

Counter-Strike bije kolejne rekordy

Counter-Strike: Global Offensive praktycznie co ustanawia nowe rekordy. W ostatnim dniu lutego w grze znajdowało się jednocześnie aż 916 996 użytkowników, co było najwyższą wartością od czterech lat.

CS:GO z rekordową liczbą graczy w jednym momencie!


Wszystkie artykuły z tego cyklu dostępne są pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

flamie: W Na`Vi mamy system, w którym każdy wie, jak ma grać i co robić

Pewnie każdy słyszał już informację dnia, ale z dziennikarskiego obowiązku przypomnimy, że Natus Vincere zdobyło tytuł mistrzowski Intel Extreme Maste...